Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Porównywanie szans i zakładów liniowych

Kiedy ostatni raz dokonałeś znacznego zakupu bez wcześniejszych zakupów i porównywania cen? Założymy się, że to było dawno temu. Bardzo niewiele osób chce się rozstać ze swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi, chyba że są pewni, że dostaną dobrą ofertę. Dzięki internetowi bardzo łatwo jest teraz porównywać ceny. W przypadku większości zakupów wystarczy sprawdzić online, kto oferuje najniższą cenę. Zwykle zajmuje to tylko kilka minut naszego czasu.

Są nawet strony porównujące ceny, które wykonują dla nas ciężką pracę. Popularność tych witryn dowodzi, że wiele osób jest bardzo wrażliwych na ceny, jeśli chodzi o robienie zakupów. Dreszcz zdobycia dobrej oferty jest tym, co motywuje ich do dokonywania tych zakupów. Właśnie dlatego połowa świata wydaje się szaleć na zakupy w Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek .

Prawdopodobnie zastanawiasz się, co to wszystko ma wspólnego z zakładami sportowymi. Pozwól nam wyjaśnić. Czy wiesz, że kupowanie najlepszej oferty jest tak naprawdę kluczowe przy zakładach sportowych? Niestety wielu graczy nie zdaje sobie z tego sprawy. Z przyjemnością spędzą trochę czasu na poszukiwaniu najtańszej ceny na nowy sprzęt gospodarstwa domowego, ale nawet nie zastanawiają się nad znalezieniem najlepszych kursów i stawek przy składaniu zakładów. Ironią jest to, że znalezienie najlepszych kursów i linii może zaoszczędzić im O wiele więcej pieniędzy w czasie.

Bukmacherzy i strony bukmacherskie nie oferują dokładnie takich samych kursów i linii dla każdego rynku zakładów. Tak jak ceny mogą się różnić w zależności od sprzedawcy, tak i ceny mogą się różnić w zależności od bukmachera. Różnice są zwykle dość małe, ale to nie znaczy, że nie są znaczące. W trakcie kilku zakładów uzyskanie nieco lepszych kursów i linii może mieć znaczący wpływ na ogólne wyniki zakładów. Im więcej postawisz, tym większy będzie ten wpływ.

Porównywanie szans i „robienie zakupów” to coś, co WSZYSCY gracze powinni zrobić. Niezależnie od tego, czy poważnie próbujesz zarabiać pieniądze, czy po prostu obstawiasz zabawę, zalecamy zrobienie tego. W tym artykule omówiono zalety porównywania kursów i „zakupów w sieci”, wyjaśnia JAK porównywać kursy i zakłady w sieci, a także podaje przydatne wskazówki, jak to zrobić skutecznie. Na końcu tego artykułu wyjaśnimy, DLACZEGO kursy i linie są różne u różnych bukmacherów i witryn bukmacherskich.

Korzyści z porównywania kursów i zakupów liniowych

Oto dwie główne zalety porównywania kursów i zakupów w sieci.

  • Zwiększa wielkość twoich wypłat.
  • Zwiększa twoje szanse na wygraną.

Skupmy się na tej pierwszej korzyści. Jeśli jesteś wygrywającym graczem, zwiększenie wielkości wypłat oznacza po prostu, że wygrasz jeszcze więcej pieniędzy. I nawet jeśli ogólnie stracisz pieniądze na zakładach, prawdopodobnie wygrasz przynajmniej NIEKTÓRE zakłady. Otrzymywanie większych wypłat przy okazjach, które wygrywasz, spowoduje, że ogólnie stracisz mniej pieniędzy. Jeśli tylko nieznacznie tracisz pieniądze, te większe wypłaty mogą nawet wystarczyć, abyś stał się ogólnym zwycięzcą.

Zwiększanie szans na wygraną jest równie atrakcyjne. W rzeczywistości może nawet bardziej. Wygranie większej liczby zakładów może z czasem zmienić OGROMNIE swoje wyniki w zakładach.

Teraz uważamy, że można bezpiecznie założyć, że uzyskanie większych wypłat i wygranie większej liczby zakładów jest czymś, czego chcieliby WSZYSTKIE zakłady sportowe. Mimo to wiemy jednak, że wielu graczy nie zawraca sobie głowy kupowaniem zakładów. Po rozmowie z niektórymi graczami sportowymi odkryliśmy, że wielu z nich nigdy nawet nie zastanawiało się nad porównywaniem kursów i zakupów online.

Możemy to do pewnego stopnia zrozumieć w przypadku graczy rekreacyjnych. Zazwyczaj nie zastanawiają się, jak poprawić wyniki zakładów. Są naprawdę zainteresowani zabawą, więc są szczęśliwi, dopóki dobrze się bawią i wygrywają rozsądny procent swoich zakładów.

Jednak staramy się to zrozumieć z poważnymi graczami. Zawsze jesteśmy zaskoczeni, gdy rozmawiamy z ludźmi, którzy poświęcają dużo czasu i wysiłku na obstawianie, ale nie zdają sobie sprawy z tego, jak korzystne może być porównywanie kursów i zakupów online. Jest to jeszcze bardziej zaskakujące, gdy weźmie się pod uwagę, jak łatwe jest to również.Porównywanie szans i zakupów jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut.

Skuteczne zakłady sportowe to ostatecznie znalezienie wartości na rynkach bukmacherskich. Nie jest to łatwe do konsekwentnego wykonania. Można to zrobić, ale wymaga prawdziwego poświęcenia i zaangażowania. Większość zakładów sportowych nie jest przygotowana do robienia tego, co konieczne, dlatego większość zakładów sportowych przegrywa. Porównywanie szans i zakupów jest jednak świetnym sposobem na uzyskanie lepszej wartości BEZ konieczności szczególnie ciężkiej pracy. Dlatego jesteśmy głęboko przekonani, że wszyscy obstawiający zakłady sportowe, zarówno rekreacyjni, jak i poważni, powinni poświęcić trochę czasu na próby uzyskania jak najlepszej oferty z każdego z zakładów.

Jak porównać kursy i zakład liniowy

Porównywanie szans i zakupów jest zasadniczo takie samo, jak porównywanie cen dla każdego produktu, który możesz chcieć kupić. Wystarczy po prostu sprawdzić, co jest dostępne, a następnie wybrać najlepszą ofertę. Jest to niezwykle łatwe w przypadku zakładów online, ponieważ wystarczy odwiedzić kilka stron bukmacherskich i sprawdzić ich szanse i linie. Wybierz, aby postawić zakład w dowolnej witrynie, która oferuje najlepszą wartość.

Jeśli planujesz wesprzeć Raonic, aby wygrać, strona zakładów C jest najlepszym miejscem do postawienia zakładu. Otrzymasz kursy 1,40 zamiast 1,35 lub 1,30. Jeśli planujesz wesprzeć Goffona, aby wygrać, strona bukmacherska B jest najlepszą stroną do postawienia zakładu. Otrzymasz szanse 2,90 zamiast 2,80.

Różnice w kursach mogą wydawać się niewielkie, ale z czasem szybko się sumują. Jeśli postawiłeś tutaj 100 PLN na Raonic, zdobycie 1,40 zamiast 1,30 oznaczałoby zarobienie dodatkowego 10 PLN zysku, jeśli zakład jest prawidłowy. To może nie wydawać się w tej chwili dużo, ale wygranie dodatkowych 10 PLN za każde prawidłowe postawienie zakładu JEST znaczne.

Nieprzekonany? Załóżmy, że stawiasz średnio dziesięć zakładów na tydzień, a wskaźnik wygranych wynosi około 40%. W ciągu roku to 520 postawionych zakładów i 208 zakładów wygranych. Dodatkowy zwrot w wysokości 10 PLN za każdy zwycięski zakład oznaczałby, że byłbyś lepszy o ponad 2000 PLN. Nie jest źle, że spędzasz tylko kilka dodatkowych minut za każdym razem, gdy stawiasz zakład.

Porównywanie szans na wygrane zakłady jest bardzo proste, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to wybrać witrynę, która ma najlepsze kursy dla wybranej przez ciebie selekcji. Sprawa się komplikuje, gdy rozstawia się punkty sumowania i sumy, ponieważ jest jeszcze kilka rzeczy do rozważenia. Oprócz szans musisz także spojrzeć na wielkość spreadu lub linię sumy.

Załóżmy na przykład, że chciałeś postawić zakład na rozpiętość punktów w meczu piłki nożnej między Miami Dolphins a New York Jets. Porównujesz linie w trzech witrynach i właśnie to znajdujesz.

Tutaj musisz podjąć kilka decyzji. Niezależnie od tego, czy chcesz wesprzeć delfiny czy dżety na pokrycie, istnieje argument za postawieniem zakładu na którejkolwiek z tych stron.

Powiedzmy, że chcesz poprzeć delfiny, aby wygrać. Rozważasz skorzystanie z witryny C, ponieważ oferują one najlepsze możliwe szanse. Jednak delfiny rozdają 3,5 punktu na tej linii. W Witrynie B rozdają tylko 2,5 punktu. Zakład w witrynie C oferuje lepszy potencjalny zwrot, ale łatwiej jest wygrać zakład w witrynie B. Zakład w Witrynie A jest kompromisem między nimi.

Podobna sytuacja ma miejsce, gdy chcesz wesprzeć strumienie w celu pokrycia. Najlepsze możliwe kursy są na stronie B, ale Jets otrzymują tylko 2,5 punktu. W Witrynie C otrzymują 3,5 punktu. Ale szanse są gorsze. Ponownie zakład w Witrynie A stanowi kompromis.

Naprawdę nie ma dobra ani zła. To Ty decydujesz, która opcja jest najlepsza, w oparciu o ogólną perspektywę. Jeśli popierasz delfiny i masz pewność, że wygrają o cztery lub więcej punktów, sensowniej byłoby wziąć większe szanse. Gdybyś był pewien, że wygrają o trzy, ale nie jesteś pewien, czy wygrają o cztery, logiczne byłoby wybranie linii -2,5.

Zasadniczo wolimy wybierać bezpieczniejsze opcje niż uzyskiwać większe szanse. Naszym zdaniem zwykle lepiej jest zwiększyć nasze szanse na wygraną niż zwiększyć wielkość potencjalnej wypłaty. Wyjaśnijmy to jednak; to tylko NASZA opinia. Inni twierdzą, że przyjęcie wyższych kursów zapewnia lepszą ogólną wartość.

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia, dlaczego kursy i linie są różne u różnych bukmacherów i witryn bukmacherskich, mamy trzy wskazówki, które chcielibyśmy wziąć pod uwagę podczas porównywania kursów i zakupów online.

  • Porównaj szanse i linie KAŻDEGO zakładu, które postawiłeś.
  • Posiadaj konta na kilku renomowanych stronach bukmacherskich.
  • Zawsze rozważaj potencjalne bonusy i nagrody.

Pierwsza wskazówka jest prosta. Rozejrzyj się za każdym razem, gdy postawisz zakład, a my gwarantujemy, że Twoje wyniki zakładów poprawią się na dłuższą metę. Niezależnie od tego, czy stawiasz dla zabawy, czy dla zysku, naprawdę nie ma usprawiedliwienia dla nie uzyskania najlepszej możliwej oferty na twoje zakłady.

Posiadanie kont w kilku renomowanych witrynach bukmacherskich jest niezbędne, jeśli chcesz uzyskać maksymalne korzyści z porównania kursów i zakupów online. Jeśli masz konta tylko na jednym lub dwóch kontach, niekoniecznie zawsze uzyskasz najlepszą ofertę. Oczywiście nie potrzebujesz kont na kilkudziesięciu stronach, ale wskazane są co najmniej trzy lub cztery. I kluczowe słowo tutaj jest DO WYKONANIA. Nie idź obstawiać z jakąś podejrzaną stroną tylko dlatego, że oferują nieco lepsze szanse. Trzymaj się witryn, o których wiesz, że można im ufać, takich jak te, które polecamy.

Obstawiając witryny z renomowanymi witrynami, zazwyczaj będziesz mieć możliwość zarabiania bonusów i nagród związanych z prowadzeniem zakładów. Weź to pod uwagę, porównując szanse i linie. Możliwe, że wartość bonusów i nagród, które możesz zdobyć w jednej witrynie, przewyższy dodatkową wartość wynikającą z nieco lepszych kursów oferowanych w innej witrynie. Wykonanie kilku prostych obliczeń pomoże ci wybrać najlepsze opcje.

Dlaczego kursy i linie się różnią?

Branża zakładów internetowych jest bardzo konkurencyjna. Istnieje wiele stron bukmacherskich, z tylko tyloma klientami do obejrzenia. Właśnie dlatego strony te są motywowane do pozyskiwania nowych klientów i zatrzymywania istniejących. Jednym ze sposobów, w jaki mogą to zrobić, jest oferowanie najlepszych kursów i linii, jakie mogą. Wiedzą, że przynajmniej niektórzy ich klienci i potencjalni klienci są wrażliwi na cenę, więc lepsze kursy i linie zachęcą tych klientów do obstawiania z nimi.

Jednak zakłady bukmacherskie również bardzo chronią swoje marże. Nie mogą po prostu oferować najlepszych kursów i linii za każdym razem, ponieważ zmniejszyłoby to ich zdolność do osiągania zysków. Muszą więc zaoferować wszystko, co mogą, kiedy tylko mogą, uwzględniając jednocześnie inne czynniki.

Oto trzy główne czynniki, na które należy zwrócić uwagę.

  • Baza klientów
  • Ogólne perspektywy
  • Waga pieniędzy

Teraz wyjaśnimy każdy z nich bardziej szczegółowo.

Baza klientów

Był czas, kiedy strony bukmacherskie online można było zaklasyfikować jako „ostre książki” lub „kwadratowe książki”. Chociaż są to warunki amerykańskie, podstawowa zasada dotyczy witryn bukmacherskich online na całym świecie. Ostre książki są przeznaczone głównie dla profesjonalnych graczy i innych poważnych graczy, podczas gdy kwadratowe książki są przeznaczone głównie dla graczy rekreacyjnych.

Różnica między tymi dwoma typami bukmachera nie jest tak duża, jak kiedyś. Nie tak dawno temu szanse i linie w ostrych książkach często znacznie różniły się od tych w kwadratowych książkach. Jest tak po prostu dlatego, że celowali w różnych graczy o różnych nawykach bukmacherskich. Ostre książki oferowałyby kursy i linie, które mogłyby spodobać się poważnym graczom, podczas gdy kwadratowe książki oferowałyby kursy i linie, które podobałyby się graczom rekreacyjnym.

Większość stron z zakładami bukmacherskimi ma obecnie bardziej holistyczne podejście i stara się zaspokoić wszystkich graczy, a nie tylko tych poważnych czy tylko rekreacyjnych. Jednak wielu z nich nadal ustala swoje szanse i linie z przynajmniej pewnym uwzględnieniem tego, kto stanowi większość ich klientów. Niektóre różnice, jakie widzimy w kursach i liniach, są z tego powodu.

Ogólne perspektywy

Na szanse i linie ustalane przez stronę bukmacherską prawie zawsze wpływa ogólny wygląd. Do pewnego stopnia będą kierowani przez rynek, ale wezmą także pod uwagę własne opinie na temat tego, co może się wydarzyć. Oczywiście nie każda strona będzie miała dokładnie taki sam widok, więc uwzględnia to także niektóre różnice, które widzimy w zakładach i liniach.

Wróćmy do meczu tenisa, który wykorzystaliśmy jako przykład wcześniej, między Raonic i Goffon. Widzieliśmy, że jedna strona ma Goffona po kursie 2,90 do wygrania, podczas gdy dwie pozostałe strony mają go po kursie 2,80. Mogłoby to być z łatwością odmienne zdanie. Witryna oferująca kursy na poziomie 2,90 mogła po prostu poczuć, że szanse wygranej przez Goffona były mniejsze niż w przypadku pozostałych dwóch stron.

Waga pieniędzy

Bukmacherzy i zakłady bukmacherskie zawsze starają się tworzyć zrównoważone książki na każdym rynku bukmacherskim, który otwierają. Kiedy ich książki są zrównoważone, są zobowiązani do wypłaty tej samej kwoty, niezależnie od faktycznego wyniku. Oznacza to, że wynik nie wpłynie również na ich ogólną marżę zysku.

Kiedy ich książki stają się niezrównoważone, mogą potencjalnie stracić pieniądze. Na przykład mogą wziąć nieoczekiwanie dużą liczbę zakładów na słabszych w meczu krykieta. To może postawić ich w sytuacji, w której słabsze zwycięstwo w meczu spowoduje utratę pieniędzy na właściwym rynku.

Bukmacherzy nie lubią oczywiście tracić pieniędzy, więc podejmą działania, aby zaradzić tej sytuacji. Prawdopodobnie zwiększyliby szanse na faworyta w meczu i zmniejszyli szanse na słabszego. Ich celem byłoby obstawienie większej liczby zakładów dla faworyta, aby mieć nadzieję, że lepiej zrównoważą swoją książkę i nie zmierzą się z potencjalną stratą pieniędzy.

Istnieją wszelkiego rodzaju sytuacje, w których ciężar pieniędzy na stronach bukmacherskich może doprowadzić do dostosowania kursów i linii. Kiedy dokonają tych korekt, ich szanse i linie prawdopodobnie będą się różnić od innych stron. Jest to kolejny powód, dla którego widzimy różnice, które robimy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak i dlaczego bukmacherzy ustalają i dostosowują swoje szanse, przeczytaj nasz artykuł wyjaśniający, co robi bukmacher. Ważną rzeczą do odnotowania tutaj jest po prostu, że będą różnice. Porównując szanse i zakupy, będziesz mógł skorzystać z tych różnic.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021