Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Poradnik: jak grać w nową grę Lotto – Szybkie 600?

6, 5, 4, 3, 2, 1… Szybkie 600 najnowszym produktem w ofercie gier LOTTO!

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich, którzy lubią szybkie rozstrzygnięcia i szybkie wygrane! Już od dziś w ofercie LOTTO nowa gra, w której co 4 minuty można wygrywać 600 zł wypłacane co tydzień przez rok. I dodatkową PREMIĘ!

Szybkie 600 to nowa szansa na szybką wygraną. Koniecznie dziś, w pierwszym dniu losowań Szybkiego 600, zajrzyjcie do najbliższej kolektury LOTTO i zagrajcie o główną wygraną czyli 600 złotych wypłacanych co tydzień przez cały rok! Dla tych, którzy lubią wygrywać więcej jest możliwość zwielokrotnienia stawki i wygrania nawet 6000 złotych co tydzień przez rok!

Okazja na takie wygrane od dziś codziennie w losowaniach co 4 minuty.

Codziennie odbywać się będzie aż 260 losowań gry – co 4 minuty od godz. 6:36 do 23:52, na przemian z losowaniami Keno. Losowania wygranych widoczne są na monitorach w punktach sprzedaży.

Przypomnijmy, jak zawrzeć zakład:

  • Wystarczy wybrać 6 z 32 liczb.
  • Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby.
  • Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł.

Wygrana wypłacana jest już przy trafieniu 2 liczb!

Atutem tej gry jest dodatkowa premia, która może być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. To sposób, by wygrać więcej. Premia kumuluje się z losowania na losowanie. Aż do momentu, kiedy padnie wygrana w stopniu, do którego jest przypisana. Aby nie ominąć losowania z premią, warto zawrzeć zakłady od razu na więcej losowań – możesz zagrać nawet na 50 kolejnych.

Kto pierwszy będzie cieszył się z szybkiej wygranej? Na to pytanie oczywiście nie znamy odpowiedzi, ale 260 szans na jej poznanie już od dziś w punktach LOTTO.

Jak grać w Szybkie 600?

Poproś sprzedawcę o Szybkie 600

Co 4 minuty możesz wygrać 600 zł wypłacanych co tydzień przez rok. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje tylko 2 zł.

Wybierz 6 z 32 liczb

Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił.

Wybierz stawkę

Możesz grać za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Wyższa stawka to odpowiednio wyższa wygrana. Opłata za zakład rośnie wraz ze stawką. Na przykład, grając ze stawką x10, grasz o 6000 zł tygodniowo wypłacane przez rok.

Graj na wiele losowań

Codziennie odbywa się 260 losowań Szybkie 600. Każde 4 minuty to szansa na wygraną, dlatego warto zagrać na wiele losowań, aby pozostać w grze na dłużej. Możesz zagrać nawet na 50 kolejnych losowań.

Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

Oglądaj losowania i ciesz się wygraną

Losowania Szybkie 600 możesz oglądać na monitorach w punktach LOTTO. Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz także na www.lotto.pl

Daj swoim liczbom kolejną szansę!

Zagraj ponownie tym samym kuponem w punkcie LOTTO. Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą zakładów, stawką oraz liczbą losowań. Opcja “Zagraj ponownie” działa dla kuponów drukowanych z terminala nie starszych niż 90 dni.

Jak działa PREMIA w Szybkie 600?

PREMIA zależy od wpłaconych przez graczy stawek i kumuluje się z losowania na losowanie. Przed każdym losowaniem wyników gry Szybkie 600 odbywa się losowanie decydujące o tym czy PREMIA zostanie doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. PREMIA jest dzielona proporcjonalnie na wszystkie wygrane, które padną w danym stopniu.

Przykład I
1. Wynik losowania: PREMIA jest doliczona do wygranych III stopnia.
2. PREMIA dzielona jest na wszystkie wygrane III stopnia, które padły w tym losowaniu.

Przykład II
1. Wynik losowania: PREMIA jest doliczona do wygranej I stopnia.
2. W losowaniu nie pada wygrana I stopnia.
3. PREMIA kumuluje się.

Przykład III
1. Wynik losowania: PREMIA nie jest doliczona do wygranych.
2. PREMIA kumuluje się.

Ile można wygrać w Szybkie 600?

W Szybkie 600 wygrywasz już przy trafieniu 2 z 32 liczb, a trafiając 6 z 32 wygrywasz główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień wypłacane przez rok. Zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł co tydzień przez rok!
Im wyższa stawka, tym wyższe wygrane w każdym stopniu.

Kiedy odbywają się losowania Szybkie 600?

Losowania Szybkie 600 odbywają się codziennie, co 4 minuty w godzinach od 6:36 do 23:52

Jak odebrać wygraną w Szybkie 600?

Wygrane wypłacane są w dniu losowania lub w okresie do 30 (trzydziestu) dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania z zastrzeżeniem wygranej I stopnia, która wypłacana jest w okresie do 30 (trzydziestu) dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości.

Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.

Ile kosztuje Szybkie 600 Lotto?

W jakiej cenie są zakłądy Szybkie Sześcset? Pojedynczy zakład Szybkie 600 kosztuje 2,00 zł. Opłata za zakład składa się ze stawki za zakład w wysokości 1,60 zł oraz dopłaty w wysokości 25% stawki – 0,40 zł.

Jakie wygrane są w Szybkie 600?

W Szybkie 600 wygrywasz już przy trafieniu 2 z 32 liczb, a trafiając 6 z 32 wygrywasz główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień wypłacane przez rok. Zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł co tydzień przez rok!
Im wyższa stawka, tym wyższe wygrane w każdym stopniu.

Stopień wygranejIlość trafionych liczbWygrana
I6600 zł co tydzień przez cały rok
II5250 zł
III450 zł
IV34 zł
V22 zł

Kiedy odbywają się losowania Szybkie 600?

Losowania Szybkie 600 odbywają się codziennie, co 4 minuty w godzinach od 6:36 do 23:52

Czy mogę zagrać w Szybkie 600 przez internet (online)?

Tak. Od 5 maja 2020 r. w Szybkie 600 zagrasz na stronie lotto.pl i przez aplikację mobilną. Z komputera i tabletu, ze smartfona i iPhona. W ciągu dnia, nad ranem i późnym wieczorem.

JAK ZAGRAĆ ONLINE W SZYBKIE 600?

Nic prostszego. Po prostu wytypuj 6 z 32 liczb. Jeden zakład kosztuje 2 zł. Graj na chybił trafił lub wpisz swoje szczęśliwe liczby. Możesz też wykorzystać swoje ulubione lub ostatnie kupony.

Wybierz stawkę. Graj za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, możesz wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok!

Kto śpiewa piosenkę w reklamie Szybkie 600?

W kampanii reklamowej Szybkie 600 śpiewa aktor Michał Milowicz, znany między innymi z filmu „Chłopaki nie płaczą” Piosenka pod tytułem “Szybkie 600 – się gra, się ma” możesz posłuchać poniżej. Tekst piosenki:

Możesz bywać w Las Vegas,
możesz zagrać w Monte Carlo,
ale przecież tylko u nas Szybkie 600 możesz zgarnąć!
Skreślam cyferek kilka,
dwójkę płacę, mija chwilka
i wygrywam Szybkie 600,
no bo jak się gra, się ma!

Się gra, się ma,
Szybkie 600, moje 600,
to jest nowa gra,
w nią wygrywa się raz dwa!

https://www.youtube.com/watch?v=QW7XcwiklMU
Gdzie mogę zagrać w Szybkie 600?

W Szybkie 600 zagrasz w jednym z punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO.

Ile kosztuje Szybkie 600?

Pojedynczy zakład Szybkie 600 kosztuje 2,00 zł. Opłata za zakład składa się ze stawki za zakład w wysokości 1,60 zł oraz dopłaty w wysokości 25% stawki – 0,40 zł. Dopłata w całości przeznaczana jest na fundusze celowe przeznaczone m.in. na wspieranie sportu, kultury oraz ochrony zdrowia.

Jak zagrać w Szybkie Sześćset w punktach sprzedaży?

Wybierasz 6 z 32 liczb. Możesz wytypować własne liczby, grając za pomocą blankietu, lub zagrać na chybił trafił. Możesz zwiększyć stawkę, by wygrać więcej. Określasz także liczbę losowań, w których chcesz wziąć udział.

Kiedy mogę zagrać?

W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.52

W jakich godzinach odbywają się losowania?

Losowania Szybkie 600 odbywają się co 4 minuty, codziennie, w godzinach 6:36 – 23:52. Każdego dnia odbywa się aż 260 losowań Szybkie 600.

Ile można wygrać w Szybkie Sześćset?

Najwyższa wygrana w Szybkie 600 przy pojedynczej stawce to 600 zł wypłacanych co tydzień przez rok, jednak zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł wypłacanych co tydzień przez rok.

Na czym polega PREMIA?

PREMIA zależy od wpłaconych przez graczy stawek i kumuluje się z losowania na losowanie. Przed każdym losowaniem Szybkie 600 odbywa się losowanie decydujące o tym czy PREMIA zostanie doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. PREMIA jest dzielona proporcjonalnie na wszystkie wygrane, które padną w danym stopniu.

Czy mogę zagrać na więcej niż jedno losowanie?

W Szybkie 600 możesz zagrać na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30 35, 40, 45 albo nawet 50 kolejnych losowań.

Jakie są szanse na wygraną w Szybkie 600?

Prawdopodobieństwo głównej wygranej w grze to 1: 906 192, a wygranej dowolnego stopnia to 1:3,22.

Gdzie można oglądać losowania Szybkie 600?

Losowania Szybkie 600 można oglądać na żywo na monitorach w większości punktów LOTTO.

Gdzie można sprawdzić wyniki losowania Szybkie 600?

Wyniki możesz sprawdzić w punktach LOTTO, na stronie internetowej lub zaprenumerować newsletter z wynikami losowań. Jeśli często wybierasz te same liczby lub grasz na wiele losowań, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki, za pomocą której dowiesz się, ile z Twoich liczb padło w wybranym losowaniu.

Skąd wiem, na które losowanie gram?

Na każdym kuponie Szybkie 600 znajduje się informacja o godzinie i dacie zawarcia zakładu oraz o numerach losowań, na które zakład został zawarty.

Jak wygląda losowanie Szybkie 600?

Losowanie Szybkie 600 odbywa się elektronicznie. Losowanych jest 6 z 32 liczb. Zgodnie z Regulaminem Komisji Kontroli Gier i Zakładów, każdego dnia po zakończeniu sprzedaży Szybkie 600, komputery losujące wyniki podlegają ścisłej kontroli. Komisja sprawdza zabezpieczenia na urządzeniu generującym wylosowane liczby, a następnie podpisuje dokument potwierdzający brak nieprawidłowości i nienaruszalność plomb.

Czy w Szybkie 600 są kumulacje?

W grze Szybkie 600 nie ma kumulacji. Wygrane mają stałą wysokość określoną w tabeli i zależą od tego, ile liczb trafiasz i z jaką grasz stawką. Mechanizm kumulacji występuje w PREMII, która może stanowić dodatkową wygraną w Szybkim 600. Jeśli w stopniu, do którego została przypisana PREMIA nie pada wygrana lub w wyniku losowania PREMIA nie jest doliczana do wygranych uzyskanych w danym losowaniu, PREMIA kumuluje się.

Co to jest blankiet?

Blankiet to druk, na którym zaznaczasz wybrane przez siebie liczby, stawkę oraz liczbę losowań. Po wypełnieniu blankietu oddajesz go sprzedawcy i otrzymujesz wydruk z terminala (kupon) potwierdzający Twój udział w grze – jedynie na jego podstawie można wypłacić wygrane w Szybkie 600. Blankiet nie jest dowodem udziału w grze.

Czy jeśli często wybieram te same liczby, to za każdym razem trzeba wypełniać blankiet?

Jeśli chcesz zagrać na te same liczby, stawkę i liczbę losowań, wystarczy podać sprzedawcy stary kupon i poprosić o ponowną grę. Możliwość ta dostępna jest dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

Co to jest kupon?

Kupon to wydruk z terminala (lottomatu), który otrzymujesz od sprzedawcy, grając w punktach LOTTO. Znajdują się na nim najważniejsze informacje o Twoim udziale w grze, m.in. nazwa gry, Twoje liczby oraz termin losowania. Uwaga! Kupon jest niezbędny do wypłaty wygranej.

Czy od wygranych w Szybkie 600 pobierany jest podatek, w jakiej wysokości i czy odprowadza go Totalizator Sportowy, czy wygrywający?

Tak. Od wygranych wyższych niż 2280 zł pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.

2.8 5 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
loki
2 lat temu

no cóz na początku wchodziło 3,4 dziennie teraz wychamowało —wiadomo o co chodzi—i kto tym steruje teraz widac to dokładnie –nie dajcie się nabrać —

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021