Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pomysł na dogranie Ekstraklasy rodem z Big Brothera

Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa wyszedł z ciekawą inicjatywą. Ma on pomysł na to, jak dograć Ekstraklasę do końca. Beniaminek pragnie dokończyć rozgrywki ligowe i w czwartek zaprezentuje swoją wizję takiego rozwiązania pozostałym klubom z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

UDA SIĘ DOKOŃCZYĆ ROZGRYWKI?

Portal „Weszło” dotarł do informacji, jak takie dokończenie rozgrywek miałoby wyglądać. Na samym początku wszystkie drużyny miałyby zostać odizolowane na osiem tygodni w specjalnie do tego przystosowanych hotelach. Za propozycje podaje się te z północno-zachodniej części Polski, m.in. Gniewino, Opalenicę i Wronki. Mecze miałyby odbywać się bez publiczności na stadionach w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Bydgoszczy i/lub Wronkach. Aby tak się stało, wszyscy zawodnicy klubów Ekstraklasy musieliby przejść obowiązkową kwarantannę, a następnie wyjechać do któregoś z wymienionych obiektów. W przypadku zarażenia się koronawirusem któregoś z zawodników, projekt byłby natychmiast przerwany.

Już tutaj pojawia się problem, bo szanse na to, że co najmniej jedna osoba będzie zakażona, są spore. Mówimy w końcu o całych kadrach wszystkich drużyn z Ekstraklasy. Jeśli jednak wszyscy byliby zdrowi, nastąpiłoby wznowienie rozgrywek. Każda z ekip musiałaby rozegrać około dwa mecze w tygodniu. Byłby to istny ligowy Big Brother.

WALKA GŁÓWNIE O PUCHARY

Jest to odważny pomysł. Na pewno bardzo ciekawy i warty przemyślenia. Podczas czwartkowego zebrania kluby mogą poważnie go rozważyć. Czy jednak uda się go zrealizować? Szanse na to są niewielkie. Ale z drugiej strony Ekstraklasa prawdopodobnie nie wróci do gry przed do końca kwietnia i nie wiadomo, czy wystartuje w maju. Zresztą na stronie BETFAN, czyli u legalnego polskiego bukmachera sami możecie obstawić, kiedy znowu będziemy oglądać poczynania piłkarzy na naszym krajowym podwórku.

wejdź i sprawdź ofertę

To na ten moment jedyna propozycja, dzięki której o wszystkim rozstrzygnęłoby boisko. Choć nie ma co ukrywać, na główne pytania znamy już odpowiedzi. Na razie Legia Warszawa jest zdecydowanym liderem i ma aż osiem punktów przewagi nad drugim Piastem Gliwice. Z kolei pewniakiem do spadku jest ŁKS Łódź, a jego losy powinny podzielić Arka Gdynia i Korona Kielce, które przez cały sezon grały słabo. Kwestią sporną jest jedynie to, kto zagra w eliminacjach europejskich pucharów. Będzie to zdobywca Pucharu Polski oraz druga i trzecia drużyna Ekstraklasy. Tutaj rywalizacja jest naprawdę zacięta, bowiem drugi Piast ma 43 punkty, a szósta Pogoń Szczecin 41. Pomiędzy nimi są Cracovia, Śląsk Wrocław i Lech Poznań. Nadal jest o co walczyć na murawie.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021