Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polski „trendsetter” STS uruchamia mobilną sekcję esportów

Star-Typ Sport (STS) , pierwszy polski bukmacher, który wprowadził zakłady sportowe w 2014 roku, dodał do swojej aplikacji mobilnej sekcję esports.

Nowa sekcja STS, dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, pozwoli swoim graczom na udział w turniejach w Polsce i tych organizowanych za granicą za pośrednictwem szerokiej gamy zakładów na żywo.

Aplikacje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skierować fanów bezpośrednio do zakładów typu esport, umożliwić łatwe zakładanie zakładów we wszystkich trwających konkursach oraz ułatwić dyskusję między graczami za pomocą funkcji czatu.

 

Mateusz Juroszek, prezes STS , powiedział:STS jest od lat największym na polskim rynku trendseterem, największym i najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwem w branży bukmacherskiej. Byliśmy pierwszym bukmacherem, który dodał zakłady esport do naszej oferty, a następnie udostępnił strumienie wybranych wydarzeń esportowych.

Mateusz Juroszek, prezes STS

 

Teraz, po raz kolejny – pierwszy bukmacher w Polsce, uruchomiliśmy sekcję esports w naszej mobilnej aplikacji, która jest dedykowaną i dostosowaną do potrzeb sekcją dla esportowych zabaw. W rezultacie kibice e-sportu mogą postawić swoje zakłady jeszcze szybciej i łatwiej, używając smartfonów.

Celem bukmachera jest wspieranie dalszego rozwoju i profesjonalizacji esportów w całym kraju. Dlatego stał się oficjalnym bukmacherem dla Polskiej Ligi Esportowej – czołowego konkursu CS: GO w Polsce.

Ponadto STS wspiera Pawła „niewinnego” Mocka , zawodnika CS: GO, który bierze udział w międzynarodowych wydarzeniach. Porozumienie pomiędzy STS i Mockiem było pierwszym w Europie przypadkiem bukmachera wspierającego indywidualnego gracza Counter-Strike’a.

Czołowy polski bukmacher – jeden z 11 licencjonowanych operatorów w Polsce, obok TOTALBet, Cherry, Fortuna, Milenium, Totolotek, Etoto, forBET, LV BET, BetClic i BetFan, również zdecydował się na wsparcie dla Damiana „Nervarien” Ziaja , jednego z najpopularniejsi polscy komentatorzy w League of Legends.

Zawarta z nim umowa była pierwszym przypadkiem, w którym bukmacher zaangażował się w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends w Polsce.

„Dla branży bukmacherskiej segment esports ma perspektywę dynamicznego wzrostu” – dodał Juroszek. ” Coraz częściej fani esportu stawiają swoje zakłady.

„Od kilku lat inwestujemy w tę dziedzinę, poszerzając naszą ofertę o najważniejsze turnieje w Polsce i na świecie, a także transmitując nowe wydarzenia esportowe na STS TV.

„Wprowadzenie sekcji esports do aplikacji STS to kolejny etap naszej chętnie realizowanej strategii, która ma na celu wzmocnienie naszej wiodącej pozycji na tym rynku.”

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021