Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polski bukmacher forBET sponsorem III ligowego Sokóła Ostróda

Sokół Ostróda jest kolejnym klubem piłkarskim wspieranym przez firmę forBET Zakłady Bukmacherskie. Obok ŁKS-u Łódź to drugi klub z tej grupy III Ligi sponsorowany przez forBET.

Umowa została podpisana w końcówce sezonu ligowego 2016/2017 i obowiązywać będzie przez dwa kolejne sezony. Strony nie ujawniają szczegółów finansowych umowy, ale wiadomo, że ma ona dwupoziomowy charakter. W ramach umowy klub otrzymywać będzie stałą ustaloną kwotę oraz dodatkową transzę uzależnioną od aktywności kibiców Sokoła Ostróda, którzy zostaną klientami forBET. Wkrótce na stronie klubowej pojawi się szczegółowa informacja wraz z linkiem, przez który fani Sokoła będą mogli rejestrować się na stronie internetowej nowego sponsora klubu.

– Chcemy wspierać sport także w mniejszych ośrodkach miejskich. Sokół Ostróda to klub bardzo dobrze zorganizowany, z ciekawym zapleczem infrastrukturalnym w postaci nowoczesnego stadionu. Jego niezaprzeczalnym atutem jest także piękne położenie. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie przyczyni się do tego, że już w kolejnym sezonie Sokół będzie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes forBET.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z umowy sponsoringowej i wsparcia od firmy forBET, która jest jednym z najszybciej rozwijających się bukmacherów na rynku polskim. Wyniki osiągane przez nasz klub na wiosnę oraz pozyskanie nowego sponsora pokazują, że nasza praca idzie w dobrym kierunku. Chcemy, aby Sokół Ostróda ciągle się rozwijał i jestem przekonany, że umowa z forBET nam w tym pomoże – stwierdził Jerzy Sarnecki, Prezes Sokoła Ostróda.

W ramach podpisanej umowy logo zakładów bukmacherskich forBET pojawi się na bandach reklamowych na stadionie oraz na koszulkach meczowych zawodników. Sponsor będzie obecny także w klubowych kanałach social media.

– Wspieranie lokalnego sportu jest dla nas bardzo ważne. Istotne jest dla nas, aby angażować się we współpracę z klubami, które mają mocne wsparcie w lokalnej społeczności. Chcemy budować więź pomiędzy klubem, kibicami i naszą firmą. Dzięki dwustopniowej formie umowy kibice Sokoła będą mieli realny wpływ na wysokość wsparcia dla klubu. Liczymy, że razem z kibicami pomożemy Sokołowi w walce o awans do 2 Ligi – powiedział Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu w forBET.

Konferencja prasowa prezesa ForBET oraz OKS Sokół Ostróda:

***

 

ForBET to młoda polska firma oferująca zakłady sportowe. Świadczy swoje usługi w Internecie i jest jednym z 7 legalnie działających bukmacherów w Polsce. Największymi zaletami wyróżniającymi firmę na tle konkurentów są atrakcyjne bonusy, brak podatku od wniesionej stawki oraz rozbudowana oferta na krajowe rozgrywki ligowe. ForBET jako polska firma dba o rozwój krajowego sportu.

Obecnie jest sponsorem Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce,

klubów żużlowych:

oraz drużyn piłkarskich:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021