Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polska vs. Słowenia – Bezpieczne 14 PLN w STS

Reprezentacja Polski zagra swój ostatni mecz w tej edycji eliminacji! Mamy już zapewnione 1. miejsce w grupie G i pewny awans na przyszłoroczne EURO 2020. Sprawdź Zakład Specjalny w STS przygotowany pod mecz ze Słowenią na PGE Narodowym!

wejdź i sprawdź ofertę

Wojciech Szczęsny z czystym kontem, a Polska strzeli minimum 3 bramki? Wrzuć ten zakład na swój kupon w dniach 17.11 – 19.11 (20:45). Zagraj go za równe 28 PLN z konta depozytowego i zapewnij sobie bezpieczne 14 PLN. Jeśli wygrasz – świetnie! Pieniądze trafią na Twoje konto. Jeśli przegrasz – otrzymasz od tego bukmachera zwrot 14 PLN na konto bonusowe.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO lub AKO dokładnie za 28 PLN, na którym znajdzie się superzakład “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 14 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry

Czy na kuponie AKO mogę łączyć dowolne zakłady z superzakładem?

Tak, na kuponie AKO Uczestnik może połączyć dowolne zakłady z oferty przedmeczowej. Zakłady powinny zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019 r.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 26.11.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 14 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 42 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 17.11.2019 r. godz. 01:00 do 19.11.2019 r. godz. 20:45.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021