Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polska – Macedonia Płn. i Bezpieczne 10 PLN w STS

Czas na kolejny zakład specjalny dla wszystkich stałych Klientów z okazji meczu Polska vs. Macedonia Północna! Robert Lewandowski strzeli, a Reprezentacja Polski wygra do zera? Jeśli nie masz pewności, to koniecznie zapoznaj się z akcją, w ramach której otrzymasz zwrot w wypadku niepowodzenia!

wejdź i sprawdź ofertę

Robert Lewandowski od początku sezonu znajduje się w kapitalnej formie. Napastnik potwierdził to we wczorajszym meczu z Łotwą, w którym ustrzelił hattricka. Czy napastnik Bayernu Monachium podtrzyma dobrą passę? A jak spisze się nasza linia defensywna? Czy w meczu z Macedonią również zachowamy czyste konto? Polska w el. do EURO 2020 – 200 PLN Bez Ryzyka

Pewności nie ma, dlatego mamy dla Was propozycję na ten mecz! Typuj nasz specjalny zakład „Lewandowski strzeli, Polska wygra do zera” za dokładnie 21 PLN. Jeśli zakład będzie trafiony – możesz cieszyć się wygraną! Jeśli jednak któryś z warunków nie zostanie spełniony, to nie ma się co martwić – otrzymasz od tego bukmachera zwrot 10 PLN na środki bonusowe!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Zakład możesz typować zarazem SOLO jak i AKO łącząc z innymi zakładami. Pamiętaj, że zwrot możliwy jest wyłącznie w momencie braku spełnienia warunków zakładu specjalnego. Oznacza to, że możliwy jest zwrot w wypadku kuponu AKO, niezależnie od wyników rozliczenia pozostałych wydarzeń!

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO lub AKO dokładnie za 21 PLN w STS, na którym znajdzie się superzakład “Lewandowski strzeli bramkę i Polska wygra do zera”. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Czy na kuponie AKO mogę łączyć dowolne zakłady z super zakładem?

Tak, na kuponie AKO Uczestnik może połączyć dowolne zakłady z oferty przedmeczowej. Zakłady powinny zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 13.10.2019 r.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 20.10.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 11.10.2019 r. godz. 08:00 do 13.10.2019 r. godz. 20:45.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021