Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polska – Izrael w STS czyli wygraj bilety na mecz

Specjalny konkurs dla nowych użytkowników zakładów bukmacherskich!

Załóż konto w serwisie STS w dniach 01.04.2019 – 12.05.2019. Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” wpisz kod SPORT29PLN. Po pozytywnej weryfikacji konta wpłać swój pierwszy depozyt oraz postaw zakład SOLO lub AKO z konta depozytowego za minimum 20 zł z jak najwyższym kursem ogólnym. Jeżeli twój zakład okaże się trafiony zgarniesz podwójne zaproszenie na mecz Polska-Izrael, który odbędzie się 10.06.2019 r. o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Proste? No to do dzieła!

Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego! Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

Ważne: akcja łączy się z bonusem powitalnym do 1000 PLN, a kod SPORT29PLN dodatkowo doładuje Twoje konto bonusowe kwotą 29 PLN.

Najczęściej zadawane pytania

 • Na czym polega akcja? Na czym polega akcja?
  Akcja polega na założeniu konta w serwisie STS w dniach 01.04.2019 r. godz. 12:00 do 12.05.2019 r. do godz. 23:59. Podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” niezbędnym jest wpisanie kodu SPORT29PLN. Po pozytywnej weryfikacji konta należy dokonać pierwszej wpłaty, zawrzeć zakład SOLO lub AKO za minimum 20 PLN z jak najwyższym kursem ogólnym na kuponie.
 • Czy akcja jest dla wszystkich? Czy akcja jest dla wszystkich?
  Akcja skierowana wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy założyli konto w STS w okresie trwania promocji.
 • Jaką nagrodę mogę otrzymać? Jaką nagrodę mogę otrzymać?
  Spełniając wszystkie warunki akcji możesz otrzymać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na mecz Polska-Izrael oraz doładowanie konta bonusowego na kwotę 29 PLN.
 • W jaki sposób otrzymam bilet na mecz? W jaki sposób otrzymam bilet na mecz?
  Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru biletów na mecz Polska-Izrael zostaną przekazane laureatom drogą mailową lub SMS w dniu 13.05.2019 r.
 • Jakie kupony biorą udział w akcji? Jakie kupony biorą udział w akcji?
  W Akcji biorą udział cztery kupony z najwyższym kursem ogólnym, liczonym na moment rozliczenia kuponu, które zostały rozliczone jako wygrane do 12.05.2019 r. godz. 23:59.
 • Jakie kupony nie biorą udziału w Akcji? Jakie kupony nie biorą udziału w Akcji?
  W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały rozliczone jako zwrot lub wypłacone za pomocą opcji Cash-out, zakłady STS Bezpieczny, Maxikombi, zakłady NA ŻYWO, zakłady wirtualne oraz zakłady Hit Dnia i Superoferta.
 • W jaki sposób mogę wypłacić otrzymany bonus? W jaki sposób mogę wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 29 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 87 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Do kiedy trwa akcja? Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa do 12.05.2019 r. do godz. 23:59.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021