Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polska – Austria na grubo. Zakład za 999zł na “Biało-Czerwonych”

Już dziś na stadionie Narodowym Polska będzie podejmować Austrię. Z tej okazji bukmacher BETFAN ma dla Was specjalną promocję w ramach Radaru365.

wejdź i sprawdź ofertę

Zagrajcie za 999 zł na zwycięstwo “Biało-Czerwonych”. Jeśli Wam nie wejdzie ten typ, to zakłady bukmacherskie BETFAN gwarantują zwrot równowartości 500 zł na konto bonusowe.

Betfan Polska Austria

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 09.09.
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 999 złotych.
  3. Kupon musi zawierać typ na zwycięstwo Polski (1×2). Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 09.09, 23:59
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot 500 zł w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 50 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli na kuponach znajdują się jakiekolwiek nierozliczone spotkania.
  7. Bonus zostanie dopisany we wtorek, 10.09
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021