Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polecamy: “Postaw na siebie” – blog hazardzisty

“Graj z głową” to jedno z najważniejszych przykazań typera.

Własne historie opisuje się z różnych powodów. Często mają zainteresować czytelnika, innym razem po prostu pomóc piszącemu.

Niedawno natknąłem się na bloga ,,Postaw na siebie” (znaleźć można go pod adresem PostawNaSiebie.org a także na Facebook’u). Czy znajdziemy tam cały szereg porad dla hazardzistów oraz moralitety? Na całe szczęście nie, bo przecież nie o to chodzi.

Autor dzieli się z czytelnikami swoimi problemami. Określa się mianem hazardzisty. Zakłady bukmacherskie wpłynęły na jego życie, a także pokierowały losem. Nie chodzi tu jednak o przestrogę samą w sobie. Z prostych frazesów, które znajdzie w większości miejsc, uzależniony i tak nie skorzysta.

POSTAW NA SIEBIE Blog hazardzisty Od pierwszego kuponu, przez pobyt w ośrodku, po wyjście na wolność i nowe życie
Screenshot strony głównej bloga ,,Postaw na siebie”

,,Ku przestrodze?”

Na blogu znajdziemy informacje na temat życia autora. Poznamy jego decyzje wraz z konsekwencjami. Oprócz oczywistego uzależnienia, opisywana jest tu również próba zmiany życia. Każdy krok dla osoby wychodzącej z nałogu jest ciężki. I nieważna staje się tu przyczyna uzależnienia.

Uczenie się na cudzych błędach to bardzo popularny slogan. Z tak bogatej historii, każdy wyciągnie coś ciekawego dla siebie. I chociażby dlatego warto zajrzeć na bloga. To pouczająca, prawdziwa historia człowieka z problemami…Problemami, którym postanowił stawić czoła. Polecam ten blog każdemu.

 

Większość mężczyzn lubi sport. Emocje towarzyszą nam przy meczach piłkarskich. Chętnie oglądamy Ligę Mistrzów, najlepsze europejskie rozgrywki ligowe czy też reprezentację Polski. Każdy dorosły w pewnym momencie zetknął się również z zakładami bukmacherskimi. Postawienie kuponu ma spotęgować wrażenia. Z czasem, przeradza się w coś więcej…

Historia zaczyna się tak samo…

Analizując tematykę zakładów bukmacherskich, możemy dojść do prostego wniosku. Wszystko zaczyna się niewinnie. Pierwsze kupony to najczęściej popularne ,,tasiemki”. Są grane dla frajdy, bez większego finansowego celu.

Z czasem pojawiają się jednak większe kwoty. Ilość spotkań analizowanych przez grających wzrasta. Dochodzi do sytuacji paradoksalnych, w których ,,znamy się” niemal na wszystkim. To moment, w którym niektórzy mówią sobie pas. Czasami jednak, uzależnienie jest zbyt silne…

Hazardzista – początek

Najgorsze dla potencjalnego hazardzisty są pierwsze wygrane. Jest to moment, w którym wierzy on w swoje możliwości. ,,Przecież to takie proste” – ta myśl pojawia się bardzo często. W momencie pierwszych sukcesów, rodzi się również przekonanie o swojej nieomylności.

Prowadzi to do momentu krytycznego jakim są ,,lawinowe” porażki. Rodzi się chęć odegrania za wszelką cenę. Jeżeli kiedykolwiek pomyślałeś sobie ,,tylko odrobię straty i skończę z zakładami”, prawdopodobnie masz z nimi problem…

Objawy uzależnienia

Zakłady bukmacherskie nie dają jasnych symptomów uzależnienia. Przez długi czas można ukryć swoje problemy przed bliskimi. Pierwszym, godnym uwagi znakiem staje się podporządkowanie dnia zakładom. Hazardzista obserwuje niemal każde spotkanie. Jest niespokojny, przeżywa każdą porażkę i nie potrafi znieść utraty gotówki.

Taka postawa rujnuje jego życie codzienne. Siłą rzeczy zaniedbuje pozostałe aspekty. Jego myśli pochłaniają tylko kolejne wydarzenia sportowe. Nie ma czasu dla rodziny, pracy czy też samospełnienia. Zakłady bukmacherskie kierują w pełni jego życiem.

Krzysztof Prencina


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.