Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polak nagrodzony w bukmacherskich mistrzostwach Fortuna European Betting Championship

W dniu 27 sierpnia w Pradze, Fortuna Entertainment Group gościła 22 najlepszych graczy z Czech, Słowacji i Polski na Międzynarodowych Mistrzostwach Bukmacherów. Zwyciężył gracz z Pragi, który w zakładach na żywo na swoim koncie zgromadził 3600 KCZ, a tym samym zdobył nagrodę pieniężną o wartości 3000 euro. Zawodnik z Polski za zajęcie drugiego miejsca otrzymał 2000 euro, a gracz z Czech – za zajęcie trzeciego miejsca – kwotę 1000 euro. Wydarzenie odbyło się w specjalnie zaaranżowanej Sali VIP kina Anděl Hall.

W Międzynarodowych Mistrzostwach Bukmacherów w Pradze zmierzyli się najlepsi gracze z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, którzy zostali wyłonieni w krajowych eliminacjach. Każdy z nich na specjalnie na potrzeby Mistrzostw utworzone konto otrzymał od organizatora 1000 CZK, które miał wykorzystać w grze.

Uczestnicy obstawiali na żywo zakłady dotyczące przebiegu i wyniku trzech spotkań najwyższego szczebla angielskiej zawodowej ligii piłkarskiej – English Premier League.

  • 1-sza runda (Aston Vila – Wolverhampton):

    W pierwszej rundzie zawodnicy obstawiali zakłady za minimalną kwotę 500 KCZ. Do drugiej rundy awansowało 12  graczy z 22, którzy zgromadzili największą sumę pieniędzy z obstawianych zakładów.

  • 2-ga runda (Chelsea – Norwich City):

    Gracze zostali podzieleni w pary w oparciu o wyniki jakie osiągnęli w pierwszym etapie. Najlepsi zawodnicy grali z najsłabszymi. Do finału awansowało 6 najlepszych graczy.

  • 3-cia runda (Liverpool – Bolton):

Rozgrywkę finałową rozpoczęło ogłoszenie uczestników z najwyższymi wynikami w drugiej rundzie. Jedynym kryterium w finałowym starciu była kwota zgromadzona na koncie gracza, uzyskana po zakończeniu 3-ciej rundy.

W I edycji Fortuna European Betting Championship zmierzyli się ze sobą mistrzowie w zakładach bukmacherskich z Polski, Czech i Słowacji. Udział w zakładach wymagał od uczestników śledzenia wydarzeń sportowych, a także wnikliwej analizy formy poszczególnych sportowców i drużyn. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w formie zakładów „na żywo” (LIVE betting), czyli w czasie trwania rozgrywek.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021