Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polacy walczą o Premier League

Skoro wraca Premier League, to zmagania piłkarzy zobaczymy także w Championship. Tam szczególną uwagę zwracamy na dwie drużyny, które są bliskie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. I mają w składzie Polaków.

LEEDS I WBA BLISKO AWANSU

Mowa oczywiście o Leeds oraz West Bromwich Albion. W tej pierwszej drużynie występują Mateusz Klich i Mateusz Bogusz, natomiast w drugiej gra Kamil Grosicki. Obaj reprezentanci Polski są ważnymi piłkarzami w układankach obu zespołów, z kolei Bogusz dopiero wchodzi do świata seniorskiego futbolu. Jego pierwsze kroki są na razie chwiejne, ale i tak dużo sobie obiecujemy po tym 18-latku.

Leeds oraz West Bromwich Albion to zespoły, które są zdecydowanie najbliżej tego, by bezpośrednio awansować do Premier League. Zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Leeds ma siedem punktów przewagi nad trzecim Fulham, z kolei WBA ma o sześć „oczek” więcej. Wydaje się, że nic nie jest już w stanie im zagrozić. Zwłaszcza że do końca sezonu pozostało siedem kolejek.

Z kolei o miejsca 3-6, które dają nadzieję na awans do Premier League, walczy niemal połowa ligi. Począwszy od trzeciego Fulham, skończywszy na trzynastym Queens Park Rangers. Natomiast kwestia spadku powinna rozstrzygnąć się pomiędzy aż ośmioma zespołami. Do końca sezonu będzie bardzo ciekawie.

ANALITYCY BETFAN PRZYGOTOWALI WYSOKIE KURSY

W najbliższej, 38. kolejce, dojdzie do kilku interesujących meczów. Najciekawiej zapowiada się Fulham – Brentford, czyli starcie sąsiadujących ze sobą ekip. Nieco niżej, bo na czwartej pozycji są „Pszczoły”. W przypadku wygranej będą tracić tylko jedno oczko do gospodarzy. Na pewno warto też zwrócić uwagę na takie mecze jak Middlesbrough – Swansea i Blackburn – Bristol City.

Z kolei w niedzielę, na zakończenie kolejki, Leeds zmierzy się na wyjeździe z Cardiff City. W BETFAN możecie typować całą rundę gier w Championship o TUTAJ. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie spotkania. Przykładowo: oceniają oni, że na 56 procent w niedzielę wygra drużyna prowadzona przez Marcelo Bielsę.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021