Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Poker, Bakarat i Wojna czyli karciane zakłady BetGames w ofercie STS

Jak nazwać produkt, który łączy zakłady wzajemne i gry karciane …? Gdzie można swobodnie grać w znane symulowane gry karciane, stawiając przy tym zakłady na wyniki? Wirtualne sporty karciane? W zakładach bukmacherskich STS nazywa się to ofertą BetGames!  Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

To wielki dzień. Właśnie uruchomiliśmy innowacyjny produkt w Polsce! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z naszymi partnerami z Betgames TV i ekskluzywnego kontraktem na polskim rynku!“ – napisał na LinkedIn prezes STS, Mateusz Juroszek.

  • Wojna organizowana na Betgames to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą.
  • Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym o zbliżonych zasadach do najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em
  • Bakarat dostępny w Betgames to symulowana gra online oparta na zasadach zbliżonych do karcianej wersji gry. Celem jest zdobycie sumy punktów równej lub najbardziej zbliżonej do liczby 9.

Gry prezentowane są przez wielu prezenterów, którzy odbyli indywidualne szkolenia. Wszystkie te elementy składają się na piękno, jakość, zaufanie i zabawę związane z grami na żywo.

Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021