Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Poker 6 Plus – nowość w ofercie Betgames STS

Oferta Betgames, czyli obstawianie gier karcianych rozrasta się w STS. Po wojnie, bakaracie i polskim stole pokera przyszedł czas na Poker 6 Plus.

Na wstępie warto podkreślić, że Betgames to obstawianie wyników danej rozgrywki karcianej. Polega ono na obserwowaniu rozgrywki i typowaniu wyników kolejnych rozdań i rozstrzygnięć. Wojna, bakarat i poker to zdecydowanie najpopularniejsze gry karciane. Możliwość obstawiania zakładów na nie od samego początku cieszyła się popularnością. Dlatego bukmacher STS rozwia swoją ofertę. Ważnym krokiem było pojawienie się w ofercie polskiego stołu pokera. Innowacją była interakcja krupiera z graczami aktywnymi na czacie gry oraz dedykowany wystrój studia.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Poker 6 Plus, czyli wariacja Texas Hold’em

Zapewne wielu zna podstawowe zasady samego pokera, jak i obstawiania zakładów na pokera. Czym więc jest Poker 6+? Jedną z odmian, mającą na celu zdynamizowanie i uatrakcyjnienie samej gry w karty. Najpopularniejszą wersją pokera jest Texas Hold’em, a Poker 6 Plus jest jego bliskim krewnym. I bardzo młodym, bo powstanie tej wariacji miało miejsce w 2014 roku. Miejsce narodzin? Azja, a konkretnie Macau, Hong Kong i Manila. Czym wyróżnia się Poker 6 Plus?

 • Talia jest mniejsza, a właściwie „krótsza”. Liczy bowiem 36 kart, od 6 w górę, aż do asów. Stąd właśnie wzięła się nazwa tej odmiany Poker 6+. Inna nazwa to Short-Deck Hold’em,
 • Większą dynamiką gry i częstszym występowaniem wysokich układów,
 • Moc układów jest inna niż w Texas Hold’em właśnie dzięki mniejszej liczbie kart.

Układy Poker 6 Plus, od najmocniejszego do najsłabszego:

 1. poker królewski
 2. kareta
 3. kolor
 4. full
 5. trójka
 6. strit (jako strita traktuje się również układ: as, 6, 7, 8, 9)
 7. dwie pary
 8. para
 9. wysoka karta

Jak obstawiać zakłady na Pokera 6 Plus?

Pokrótce przedstawiliśmy różnice w samej grze, a jak wyglądają one w ofercie Betgames? Także wielkich rewolucji nie ma. Typowanie wyników STS w pokerze i pokerze 6+ jest bardzo podobne. W trakcie jednej rozgrywki gracze mogą obstawiać wyniki Pokera 6 Plus w pięciu rundach. Co można typować? Zwycięstwo krupiera lub gracza, remis, a także konkretne układy kart. Przebieg rozgrywki wygląda następująco:

 • Karty tasowane są przez krupiera. Gracze mają 30 sekund na obstawianie. Zakłady z pierwszej tury nie mają wpływu na typowanie w kolejnych turach.
 • Rozdawane przez krupiera są dwie karty dla gracza oraz dwie zakryte dla siebie. Typy i kursy są aktualizowane i można obstawiać drugą rundę. Gracz ma 10 sekund.
 • Po tym czasie krupier rozkłada trzy karty wspólne (tzw. flop). Następuje kolejna aktualizacja kursów i obstawianie. Trzecia runda to także 10 sekund.
 • Następnie na stole pojawia się czwarta kartka wspólne (tzw. turn). Tym razem na obstawianie jest 15 sekund.
 • Po jej zakończeniu krupier wykłada ostatnią kartę (tzw. river). Tutaj typowanie trwa 20 sekund.
 • Ostatnią czynnością krupiera jest odkrycie dwóch kart, a tuż po tym podawany jest wynik rozgrywki i zwycięskie typy.

Jak widać rozgrywka jest dynamiczna, płynna i niezbyt skomplikowana. Nie mamy wątpliwości, że zakłady na Pokera 6 Plus zyskają liczne grono sympatyków i będą się cieszył popularnością.

 Zakłady na Poker 6 Plus znajdziesz na stronie STS!

Co to jest Poker 6+?

Poker Sześć Plus jest jedną z odmian pokera, mającą na celu zdynamizowanie i uatrakcyjnienie samej gry w karty.

Czym różni się zwykły Poker od Poker6 Plus?

Talia kart jest mniejsza, liczy bowiem 36 kart, od 6 w górę, aż do asów. Stąd właśnie wzięła się nazwa tej odmiany Poker 6+. Inna nazwa to Short-Deck Hold’em. Większą dynamiką gry, częstszym występowaniem wysokich układów, która jest inna niż w Texas Hold’em właśnie dzięki mniejszej liczbie kart.

Jak obstawiać zakłady na Poker 6+?

W trakcie jednej rozgrywki gracze mogą obstawiać wyniki Pokera 6 Plus w pięciu rundach. Co można typować? Zwycięstwo krupiera lub gracza, remis, a także konkretne układy kart.

Jaki jest aktualny kod promocyjny STS?

Zakładając konto w STS z kodem promocyjnym BETSTS i odbierzesz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021