Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pogoń Szczecin i STS: oznacz się na unikatowej GigaPanoramie

Zdjęcie jest dostępne pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama

STS – największy bukmacher w Polsce oraz sponsor Pogoni Szczecin – opublikował wielkoformatowe zdjęcie wypełnionego po brzegi – w trakcie meczu Portowców z Zagłębiem Lublin – Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Na gigapanoramie może odnaleźć się i oznaczyć każdy z ponad 15 tys. kibiców obecnych podczas wydarzenia.

Zdjęcie jest dostępne pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama

STS nie tylko wspiera polski sport, ale również angażuje kibiców w trakcie widowisk sportowych. Przykładem tego, jak wyjątkową atmosferę tworzą fani Portowców, jest oprawa ostatniego meczu przed remontem szczecińskiego stadionu. Zdjęcie, po zakończeniu przebudowy, zostanie umieszczone na odnowionym stadioniemówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Oznacz się i zgarnij nagrody ufundowane przez zakłady bukmacherskie STS

  • x10 koszulki Pogoni Szczecin z autografami
  • x5 oficjalna piłka Mistrzostw Świata 2018 z autografami
  • x1000 bonusy na grę w STS

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich sts.pl ?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz 29 PLN w postaci freebeta

Doceniamy innowacyjne pomysły naszych partnerów, dzięki którym powstaje coś specjalnego dla kibiców. Cieszę się, że po meczu, którym żegnaliśmy stadion pełnymi trybunami, pozostanie taka pamiątka. – mówi Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin.

Na zlecenie bukmachera w trakcie meczu Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lublin została wykonana specjalna gigapanorama. Jest to sekwencja pełnowymiarowych zdjęć, które po nałożeniu na siebie i scaleniu tworzą obraz o 360 stopniach obejmujący cały stadion. Od dziś gigapanorama jest dostępna pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama. Może się na niej odnaleźć i oznaczyć każda osoba obecna podczas pożegnalnego meczu stadionu Pogoni Szczecin. Po zakończeniu przebudowy Stadionu Miejskiego zdjęcie zostanie umieszczone na nowym stadionie.

Wcześniej bukmacher zdecydował się zdjąć sektorówkę i udostępnił tym samym kolejne miejsca z dobrą widocznością na mecz z Zagłębiem Lubin. Ostatnie spotkanie rozegrane na dotychczasowym obiekcie przed rozpoczęciem przebudowy Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie obejrzało ponad 15 tysięcy kibiców.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski. Pod koniec zeszłego roku STS wraz z klubem przygotował specjalny plebiscyt, w którym kibice wybrali projekt graficzny nowego autokaru Portowców.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Korony Kielce, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Anwilu Włocławek, PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem devils.one czy AGO Esports oraz sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka i Damiana „Nervariena” Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021