Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Podjęliśmy kroki prawne przeciwko Polsce” Bet-At-Home zyskuje i kontratakuje

Bukmacher Bet-At-Home wszczyna postępowanie wobec Polski do trybunału, a głównym argumentem są obecne przepisy, które są niezgodne z prawem europejskim.

Bet-at-home, niemiecka spółka zależna francuskiego operatora gier hazardowych Betclic Everest Group postanowiła iść sladem innej zagranicznej firmy bukmacherskiej, czyli Unibet która wygrała sprawę z państwem węgierskim. Trybunał wówczas stwierdził, iż regulacje panujące na Węgrzech są niezgodne z przepisami Unii Europejskiej.

Bukmacher zatem nie stoi na przegranej pozycji. Innymi z argumentów ma być brak współpracy polskiego Ministerstwa Finansów z uzyskaniem licencji jako dyskryminacją.

"Podjęliśmy kroki prawne przeciwko Polsce" Bet-At-Home zyskuje i kontratakuje

BAH mimo regulacji prawnych, które narzucił polski rząd względem zakładów sportowych ciągle zyskuje. Ostatnie raporty ukazują, że w przeciągu dziewięciu miesięcy: od stycznia do września 2017 roku niemiecka spółka zyskała aż 108.7 miliona euro! Jednakże zawdzięcza to w głównej mierze drugiemu kwartałowi. Ważną datą jest jednak 1.07.2017 kiedy to wszelkie, nielicencjonowane domeny zostały zablokowane przez polskich operatorów internetowych. Zyski zaczęły maleć i spółka Bet-At-Home nie zamierza na to pozwolić.

Niemiecki bukmacher zaczyna kontrofensywę prawną. Czy śladami Bet-at-home  pójdą kolejni zagraniczni operatorzy, zablokowani przez nową ustawę hazardową? Prawdopodobnie tak, ponieważ kilka z nich zgłaszało już wcześniej sporo uwag, co do obowiązującego od kwietnia i lipca br. nowego prawa hazardowego w Polsce

 

Pisaliśmy ostatnio że pomimo większych kar za nielegalny hazard, fiskus przegrywa w sądach przez złe przepisy hazardowe, oraz o odrzucaniu przez Ministerstwo Finansów wniosków zagranicznych firm bukmacherskich, starających się o licencję na działalność w Polsce.

 

źródło: calvinayre.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021