Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pirackie dekodery przyczyną problemów nc+ z Premier League

Telewizja nc+ nie może pokazywać niektórych meczów Premier League. To skutek kary nałożonej na nadawcę w związku z problemami z osobami nielegalnie udostępniającymi sygnał na terene Wysp Brytyjskich

pirackie-dekodery-przyczyna-problemow-nc-z-premier-league

CANAL+ Sport wystosował oświadczenie, w którym podaje widzom przyczynę braku sobotnich meczów Premier League o godz. 16:00:

Ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+. W efekcie tych działań nie mamy zezwolenia na transmitowanie na antenach CANAL+ meczu rozgrywanego w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Ubolewamy, że bezprawne działanie niewielkiej grupy ludzi poza granicami Polski doprowadziło do niezawinionej kary dla prawdziwych kibiców piłki nożnej. Chcielibyśmy Was także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021