Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Piłkarskie emocje w eWinner – Sprawdź ofertę zakładów

Piłkarski Weekend czas zacząć! Chociaż większość topowych lig europejskich ma obowiązkową przerwę, jest jeden kraj w którym rozgrywki piłkarskie toczą się normalnie i mowa tutaj o Białorusi. Przez cały weekend czekają na nas rozgrywki 1 Ligi , 2 Ligi oraz Ligi Rezerw. Ponadto, na murawie spotkają się również piłkarze z Nikaragui oraz Tadżykistan. Jeżeli zawsze chciałeś sprawdzić swoją skuteczność w niszowych ligach, teraz jest na to idealny moment! Odwiedź eWinner 

wejdź i sprawdź ofertę

To nie wszystko! Pamiętaj, że jako nowemu Graczowi przysługuje Ci PACZKA BONUSÓW powitalnych, w skład której wchodzi Zakład Bez Ryzyka do 150 PLN (z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!) oraz 2 bonusy od depozytów do 500 PLN każdy.

  W dniu dzisiejszym ciekawie zapowiada się spotkanie Biełszyna Bobrujsk vs FK Smalawiczy. Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych, bowiem po czterech kolejkach zajmują odpowiednio ostatnie i przedostatnie miejsce w tabeli. Czy któraś z drużyn zdoła zdobyć pierwsze 3 punkty w sezonie?

Lubisz te emocje, kiedy obstawiasz kupon na żywo, a na rozstrzygnięcia nie musisz czekać godzinami? Jeżeli tak, to teraz możesz mieć ich jeszcze więcej, bo NIE ZAPŁACISZ PODATKU za kupony zagrane NA ŻYWO PRZEZ APLIKACJĘ EWINNER!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021