Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pięściarz Andrzej Fonfara ambasadorem forBET zakłady bukmacherskie

Dzięki umowie pomiędzy forBET i Warsaw Sports Group ambasadorem forBET zostanie pięściarz Andrzej Fonfara.

 

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET zakłady bukmacherskie

Andrzej „Polski Książę” Fonfara to kolejny sportowiec, który dołączył do ambasadorów marki forBET Zakłady Bukmacherskie. 10 listopada 2017 r. Artur Boruc, wybitny reprezentant Polski, piłkarz z największą liczbą występów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, legenda Legii Warszawa i Celtic Glasgow związał się z legalnym bukmacherem forBET roczną umową ambasadorską z opcją przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród których są między innymi prawa do wykorzystania wizerunku bramkarza.

Artur Boruc został ambasadorem legalnych zakładów bukmacherskich forBET

Od 13 grudnia 2017 r. Bukmacher może pochwalić się nawiązaniem współpracy z Kowalkiewicz w ramach której Karolinę zobaczycie na banerach forBET, na swojej stronie oraz kanałach Social Media, głównie na kanale YouTube bukmachera, gdzie pewnie nie raz nas zaskoczą! Karolina Kowalkiewicz to jedna z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, była mistrzyni KSW, a obecnie związana z najlepszą organizacją mieszanych sztuk walk – UFC…

Wojowniczka UFC Karolina Kowalkiewicz ambasadorem forBET

 

Andrzej Fonfara (ur. 4 listopada 1987 w Radomiu) – polski bokser, były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej. 30 kwietnia 2010 zdobył tytuł młodzieżowego mistrza świata organizacji WBC Youth w bokserskiej wadze półciężkiej, pokonując Rogera Cantrella. 20 maja 2011 zdobył wakujący pas WBO NABO, nokautując w siódmej rundzie Anthony′ego Russella . 6 marca 2012 pokonał w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut Byrona Mitchella, zdobywając tytuł zawodowego Mistrza Stanów Zjednoczonych federacji IBO.13 lipca 2012 odniósł swój dotychczasowy największy sukces, wygrywając po 10 rundach jednogłośnie na punkty (stosunkiem 99:91 i dwukrotnie 97:93) z byłym mistrzem świata wagi półciężkiej IBF Glenem Johnsonem (źródło: Wikipedia.pl)

 

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021