Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pierwszy stacjonarny punkt LV Bet w Łodzi oficjalnie otwarty

Sponsorująca Widzew firma LV Bet uruchomiła na stadionie przy al. Piłsudskiego swój pierwszy w mieście włókniarzy punkt do obsługi klientów.

W poniedziałkowe południe oficjalnie otwarto zapowiadany już wcześniej pierwszy niezależny od Widzewa lokal w bryle jego stadionu.

Swój punkt zaprezentowali dziś przedstawiciele LV Bet, którzy zrobili to w obecności rzecznika prasowego klubu.

Otwarty punkt będzie pierwszym tego typu w Polsce.

“To dla nas ważny dzień. Miejsce jest szczególne, bo Widzew to klub z ogromnymi tradycjami. LV Bet można scharakteryzować w trzech słowach: pasja, zrozumienie i współtworzenie. Cieszymy się, że możemy z wami tworzyć świat kibicowski i sportowy. Liczymy, że będzie to miejsce owocnych spotkań” – powiedział Michał Jasiński z LV Bet.

W Widzewie liczą, że dzięki temu miejscy stadion będzie żył przez siedem dni w tygodniu.

“Gratulujemy firmie prężnego rozwoju. Strategia jest dobrze dopasowana, a ważne miejsce w niej zajmuje Widzew. Nasza współpraca dobrze się rozwija. W kwietniu doszło do wynajmu loży, teraz otwieramy ten punkt, który wyznacza nowe trendy. Pokazuje, że Serce Łodzi, jakim jest nasz stadion, może bić przez cały tydzień. Mamy nadzieję, że kibice będą się tu często pojawiać. Oprócz zakładów bukmacherskich mamy tutaj również punkt gastronomiczny” – dodał Marcin Olczyk, rzecznik klubu.

Według szefa Biura Prasowego RTS firma LVbet może być wzorem dla innych.

“Cieszymy się ze współpracy z LVbet, który wspiera nas na każdym kroku. Podejście pracowników jest bardzo profesjonalne, a do tego promują oni Widzew za pomocą własnych kanałów medialnych. Życzymy sobie więcej takich partnerów” – przyznał Olczyk.

źródło:  widzew.com

Darmowe 20 PLN bez depozytu w LV BET na zakłady bukmacherskie

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021