Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Piątkomania w zakładach bukmacherskich

– W meczu przeciwko Cagliari suma wkładów dotyczących Krzysztofa Piątka wyniosła kilkaset tysięcy złotych. To rekord w historii firmy, jeśli chodzi o zakłady dotyczące indywidualnego piłkarza – powiedział serwisowi sport.pl Łukasz Borkowski z biura prasowego STS.

Co ciekawe, zakłady na gole obecnego zawodnika AC Milan zdecydowanie przewyższają te na trafienia Roberta Lewandowskiego czy Arkadiusza Milika. Dodatkowo występy Piątka w Milanie podnoszą liczbę gier na „Rossonerich” i zwiększają optymizm kibiców dotyczący tej drużyny.

– W niedawnym meczu Roma-Milan aż 75% zawartych kuponów było na zwycięstwo gości, mimo że faworytem spotkania była Roma – słyszymy w STS. Mecz zakończył się remisem, więc bukmacher nie narzekał, ale obstawiający też swoje ugrali, bo Piątek strzelił w tym meczu gola.

Rekordy oglądalności notował nie tylko STS. Mecze Serie A w polskiej telewizji są dostępne na antenach Eleven Sports. Odkąd liczba Polaków w lidze systematycznie wzrasta, polepsza się też oglądalność rozgrywek. Jednak boom związany z Piątkiem w Milanie jest wyraźny. Hitem stacji i najlepiej oglądanym wydarzeniem w jej historii był debiut Polaka w koszulce Rossonerich (mecz AC Milan – Napoli). Oglądało go średnio 431 tys widzów. To był dużo lepszy wynik choćby od El Clasico prezentowanego w tej samej stacji kilka miesięcy wcześniej. Znakomite wyniki miały też pozostałe mecze z Piątkiem.

Czytaj więcej na stronie http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24485029,krzysztof-piatek-strzela-a-oni-licza-pieniadze-rekord-w-historii.html

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021