Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Piast o mistrzostwo, Lech o puchary

Piast Gliwice – Lech Poznań. Jeśli mamy szansę obejrzeć taki mecz, to możemy być pewni, że 31. kolejka będzie naprawdę dobra. Druga w tabeli ekipa Waldemara Fornalika podejmie zespół, który jest tuż pod nimi.

POWTÓRZĄ WIELKI SUKCES?

Oba zespoły w tabeli dzielą tylko cztery punkty, ale jeśli mówi się o ich celach, to są nieco inne. Piast przede wszystkim chce utrzymać drugą lokatę, choć po cichu liczy na powtórzenie sukcesu sprzed roku i wyprzedzenie pierwszej Legii Warszawa. „Piastunki”, podobnie jak w poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej, znowu tracą do lidera siedem punktów. Z tym że teraz „Wojskowi” wyglądają na zdecydowanie mocniejszą drużynę, która takiego prowadzenia nie powinna wypuścić z rąk.

Lech natomiast zgromadził do tej pory 49 punktów. Do Legii traci jedenaście, więc marzenia o tytuł może już na pewno odłożyć na bok. Do Piasta już tylko cztery. Głównym celem „Kolejorza” będzie zajęcie w Ekstraklasie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Trzecia lokata daje taką możliwość i w pierwszej kolejności drużyna z Poznania będzie starała się ją obronić. A ma przed nim, bo ochotę na nią ma jeszcze mający tyle samo „oczek” Śląsk Wrocław, Cracovia, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok oraz ósma Lechia Gdańsk, która ma sześć punktów straty.

WYTYPOWANIE ZWYCIĘZCY TO TRUDNA ROBOTA

Ścisk, jak widać, jest niesamowity. Praktycznie po każdej kolejce sytuacja w tabeli może się drastycznie zmieniać. Mecz Piast – Lech albo przedłuży szansę „Piastunek” na kolejne sensacyjne mistrzostwo, albo sprawi, że „Kolejorz” będzie jeszcze bliżej drugiej lokaty i tym samym gry w europejskich pucharach.

BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że faworytem jest Lech. Ale naprawdę minimalnym. Do tego stopnia, że szanse na zwycięstwo zespołu Żurawia wynoszą 36%, a w przypadku ekipy Fornalika – 35%. Reszta punktów procentowych oznacza prawdopodobieństwo remisu. Nie ukrywamy, że poprawne wytypowanie przebiegu tej potyczki jest trudniejsze niż obejrzenie dziesięciu z rzędu odcinków „Mody na sukces”, no ale chyba lubicie wyzwania, prawda?

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021