Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Piast goniący Legię czy Wisła walcząca o ósemkę?

Piast Gliwice – Wisła Kraków. Gdyby ten mecz został rozegrany w pierwotnym terminie, uchodziłby za drugie najciekawsze spotkanie w kolejce. A kto wie, czy nie zdetronizowałby nawet starcia Lecha Poznań z Legią Warszawa. To dlatego, że „Piastunki” w ostatniej rundzie gier pokonały „Wojskowych” i przesunęły się na drugą pozycję w tabeli, a Wisła Kraków w rundzie wiosennej punktowała najlepiej ze wszystkich drużyn.

NA CO STAĆ PIAST?

Dzięki Piastowi mieliśmy flashbacki z poprzedniego sezonu, kiedy to w imponujący sposób doścignął Lechię Gdańsk i Legię Warszawa, dzięki czemu zdobył mistrzostwo Polski. Choć wątpimy w to, że drugi raz uda im się powtórzyć taki scenariusz, to i tak wydaje nam się, że drużyna Waldemara Fornalika może jeszcze namieszać w lidze. Miejsce w pierwszej trójce będzie wielkim sukcesem, który ta ekipa jest w stanie osiągnąć.

Z kolei Wisła ciągle przeżywa jakieś zawirowania. A to przyszłość klubu jest niepewna, a to zespół znajduje się w strefie spadkowej i przegrywa wszystko, jak leci, po czym przychodzi trener Artur Skowronek i „Biała Gwiazda” błyszczy najjaśniej w całej Ekstraklasie, będąc najlepsza w rundzie wiosennej. Totalny rollercoaster.

ZUPEŁNIE RÓŻNE CELE

Każda z ekip o coś walczy. Piast nie tylko chciałby ponownie doścignąć Legię, ale przede wszystkim pragnie utrzymać drugie miejsce w tabeli. To ciężkie zadanie, bowiem szósta Pogoń Szczecin traci do nich tylko dwa „oczka”, a pomiędzy tymi zespołami są jeszcze Cracovia, Śląsk Wrocław i Lech Poznań.

Z kolei Wisła wciąż nie jest pewna utrzymania, choć nad czternastą Koroną Kielce ma pięć punktów przewagi. Natomiast do ósmej Jagiellonii Białystok traci tylko sześć. Do końca sezonu zasadniczego zostały cztery kolejki, więc drużyna Skowronka musiałaby wygrać wszystkie mecze, by marzyć o grupie mistrzowskiej. Z kolei ewentualne wpadki mogą zwiastować bardziej intensywną walkę o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

BETFAN możecie obstawić, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera oceniają, że na 48 procent to Piast wygra. Wisła jednak na pewno nie jest bez szans.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy BetFan 2020

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021