Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Piast – Bate czyli #StawiamyNaPiasta w zakładach bukmacherskich

Co prawda to dopiero pierwsza runda eliminacji do Ligi Mistrzów, ale już Mistrz Polski zdążył nas zaskoczyć. I to pozytywnie! Liczymy na podtrzymanie tej tendecji i proponujemy Wam specjalną ofertę w ramach Radaru 365 w związku z dzisiejszy meczem Piast Gliwice – BATE Borysow.

Zagrajcie za 299 zł na wygraną gliwiczan bez ryzyka. W razie niepowodzenia bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki!

 

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 17.07

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 299 złotych.

3. Kupon musi zawierać typ na zwycięstwo Piasta w regulaminowym czasie gry (1X2).

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 29,9 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.

7. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 18.07

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021