Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

PGE Ekstraliga: dziś starcie mistrza z wicemistrzem Polski!

Dziś widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli obejrzeć hit drugiej rundy żużlowej PGE Ekstraligi, w którym broniąca mistrzostwa Polski FOGO UNIA Leszno podejmie wicemistrza, BETARD SPARTĘ Wrocław. W drużynie z Leszna wystąpią m.in. Emil Sajfutdinow i Piotr Pawlicki, którzy w pierwszej kolejce poprowadzili swoją ekipę do wyjazdowej wygranej 49:41 z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów. Z kolei po stronie Spartan pojadą m.in. Tai Woffinden, Maciej Janowski, Maksym Drabik i Gleb Czugunow. Ta czwórka na inaugurację sezonu zdobyła aż 45 z 55 punktów swojego zespołu w zwycięskim meczu z MOTOREM Lublin. Transmisja ze stadionu im. Alfreda Smoczyka wystartuje w Eleven Sports 2 o 19:45.

Fani speedwaya mogą spodziewać się sporych emocji również we wtorek w Grudziądzu, gdzie MRGARDEN GKM zmierzy się z beniaminkiem, PGG ROW-em Rybnik. Kibice gospodarzy liczą przede wszystkim na Artioma Łagutę, który w poprzedniej kolejce jako jedyny zawodnik PGE Ekstraligi wygrał swoje wszystkie biegi gromadząc 18 punktów. Liderem gości będzie Kacper Woryna, który tydzień temu również spisał się dobrze zdobywając 12 „oczek”. Relacja z tego starcia rozpocznie się w Eleven Sports 2 o 19:45.

Oba spotkania były zaplanowane na miniony piątek, ale zostały przełożone na początek tego tygodnia ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

Polecamy w poniedziałek, 22 czerwca:

19:45, Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga: FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław

komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, studio: Anita Mazur, Rafał Dobrucki, reporter: Maciej Markowski

Polecamy we wtorek, 23 czerwca:

19:45, Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga: MRGARDEN GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik

komentarz: Piotr Olkowicz, Krystian Pieszczek, studio: Marcelina Rutkowska, Paweł Przedpełski, reporter: Maciej Markowski

22:30, Eleven Sports 2, Magazyn PGE Ekstraligi – podsumowanie 2. rundy

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021