Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

“Pewny Zakład” w Betclic na Ligę Mistrzów

W związku ze zbliżającymi się meczami Ligi Mistrzów, Betclic przygotował dla swoich graczy nową promocję „Pewny Zakład”.

wejdź i sprawdź ofertę

Aby dołączyć do promocji należy kliknąć „DOŁĄCZ TUTAJ”, znajdujące się pod grafiką promocji i postawić zakład wielokrotny z co najmniej 5 zdarzeniami na najbliższe mecze Ligi Mistrzów, z min. kursem całkowitym 5.00, za stawkę 20 zł lub wyższą. Jeśli jeden zakład na kuponie okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki na konto bonusowe do 40 zł.

Betclic

Promocja Pewny Zakład, łączy się z promocją Multi+, która pozwala zwiększyć wygrane na kuponach wielokrotnych aż do 50%. Spełniając minimalne warunki udziału w promocji Pewny Zakład, tzn. typując 5 zdarzeń na kuponie wielokrotnym, w przypadku wygranej gracie bez połowy podatku. Ale wystarczy zwiększyć kupon o jedno zdarzenie i w przypadku wygranej, nie zostaniecie obciążeni kwotą podatku, a jeśli jedno zdarzenie okaże się być nietrafione, dzięki „Pewny Zakład”, zostanie Wam zwrócona stawka nawet do 40 zł! Poniżej znajduje się propozycja kuponu na nadchodzące mecze Ligii Mistrzów:

Betclic

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021