Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pewne 20 PLN – sprawdź BetGames bez ryzyka

Zainteresowałeś się zakładami na wyniki gier karcianych Betgames? A może już nawet je wypróbowałeś? Zagraj pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a zakłady bukmacherskie STS zagwarantują Ci bezpieczny start.

 1. ZAŁÓŻ KONTO
  Wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę. Następnie przejdź do lobby Betgames i sprawdź zakłady na wojnę, pokera i bakarat.
 2. SPRAWDŹ BETGAMES
  Zagraj pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a my zagwarantujemy Ci bezpieczny start. Pamiętaj: w akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu doby, liczonej od 00:00 do 23:59.
 3. ODBIERZ NAWET 20 PLN
  W akcji możesz wziąć udział tylko raz. Jeśli wygrasz wygrana trafi na Twoje konto. Jeśli przegrasz zwracamy na konto depozytowe równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 PLN.
wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na stronie STS oraz w aplikacjach z systemem Android i iOS dostępne są zakłady BETGAMES. W ramach tej oferty do dyspozycji mamy trzy gry: Wojnę, Pokera i Bakarat.

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładów SOLO, z minimalnym kursem 1,9 liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, wyłącznie na wyniki gier karcianych Betgames za łączną stawkę wynoszącą 20,00 zł. Czas na zawarcie zakładów liczony jest od chwili, kiedy Klient po raz pierwszy od rejestracji konta zawarł zakład na gry karciane Betgames. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy zarejestrowali konto w serwisie sts.pl.

Co zyskuję w tej akcji?

Zwrot równowartości stawki przegranych kuponów, zawartych oraz rozliczonych w ciągu jednej doby. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 złotych.
Przykładowo:
– Uczestnik zawiera zakład za 22,73 PLN który jest rozliczony jako przegrany -> dostaje 22,73 x 0,88 = 20,00 PLN zwrotu
– Uczestnik zawiera zakład za 20 PLN, zakład jest rozliczony jako przegrany -> dostaje 20 x 0,88 = 17,60 PLN zwrotu;
– Uczestnik zawiera 10 zakładów po 2 PLN, z których jako przegrane rozliczonych jest 5 -> dostaje 5x2x0,88 = 8,80 PLN zwrotu;
– Uczestnik zawiera zakłady za 5,5,2,2,6 PLN, z których przegrywa za 4 PLN -> dostaje 4×0,88 = 3,52 PLN zwrotu

Ile zwrotów za przegrane kupony mogę otrzymać?

Każdy Klient otrzymuje tylko jeden zwrot w ramach akcji.

Jakie zdarzenia mogą znaleźć się na kuponie?

Wyłącznie zdarzenia z gier karcianych Betgames.

Czy wszystkie kupony biorą udział w akcji?

Nie, w akcji nie biorą udziału kupony, na których znajdą się inne zdarzenia niż te z gier karcianych Betgames, kupony MaxiKombi, Zakład bezpieczny, wypłacone jako Cash-out, rozliczone jako zwrot.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje dnia 28.02.2020 r. i trwa aż do odwołania.

Poznaj gry karciane Betgames

Wojna

Wojna organizowana na Betgames to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą.

Poker

Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym o zbliżonych zasadach do najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em.

Bakarat

Bakarat dostępny w Betgames to symulowana gra online oparta na zasadach zbliżonych do karcianej wersji gry. Celem jest zdobycie sumy punktów równej lub najbardziej zbliżonej do liczby 9.

Bukmacher organizuje zakłady na różne zdarzenia wynikające z wyłożenia przez krupiera zestawu kart (wg zasad rozgrywania poszczególnych Gier Karcianych) w trakcie transmitowanej na żywo rozgrywki danej Gry Karcianej.

 1. Jak zagrać w grę karcianą Wojna?

  Klasyczna karciana gra w wojnę to gra dla dwóch osób. Do gry używana jest standardowa talia kart (52), która jest dzielona na równe części i rozdawana graczom. Wyższa z zagranych kart wygrywa. Jeśli obie zagrane karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny. Sama gra w wojnę jest znana od stuleci, bo jej początki sięgają XV wieku i należy ona do grupy najstarszych znanych nam gier karcianych. Gra wojna ma wiele zalet, które sprawiają, że jest niesamowicie popularna. Przede wszystkim zasady gry w wojnę są bardzo proste, a sama gra jest bardzo dynamiczna.

 2. Jak zagrać w grę karcianą Poker?

  Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym. Zasady są bardzo zbliżone do najpopularniejszej odmiany pokera – Texas Hold’em Poker. Od ponad dwóch dekad popularność pokera osiąga niebotyczny poziom, co przekłada się na liczbę graczy, dostępność online oraz oczywiście wielkie pieniądze. Jego historia jest jednak znacznie dłuższa i ciekawsza. Sam Texas Hold’em pojawił się w 1880 roku i przebił inne odmiany pokera, takie jak Omaha, 7-kartowy stud, czy Five-card stud. Gdy w 2003 roku Chris Moneymaker wygrał główny turniej World Series of Poker, nastąpił ogromny wzrost zainteresowania pokerem na całym świecie. Historia amatora, który pokonał największe pokerowe sławy i zgarnął milionową wygraną, poruszała wyobraźnię. Turnieje znacząco się rozrosły i z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników, co z kolei powoduje zwiększanie się puli nagród i ogromne, liczone w milionach dolarów wygrane. Rozgrywki pokera live na świecie także oglądają rzesze ludzi. Sam Texas Hold’em Poker może być rozgrywany w kilku wersjach związanych z limitem: no limit, limit, fixed limit, pot limit.

 3. Jak zagrać w grę karcianą Bakarat?

  W świecie gier karcianych można się spotkać z dwiema innymi stosowanymi nazwami gry bakarat – mianowicie baccarat lub punto banco. Tę drugą wersję można dosłownie tłumaczyć jako „gracz bankier”, ponieważ gra polega na ruchach zawodnika i bankiera. Historia i dokładne początki bakarata nie są do końca znane. Wiemy na pewno, że w punto banco grano już w średniowieczu, posługując się talią kart do tarota. Elitarny charakter bakarata trwał do XX wieku. Otwarcie świata i zmiany społeczne sprawiły, że nie była to już gra dla wybranych. Do kultury popularnej wprowadził ją Ian Flemming, kreując postać Jamesa Bonda. Dzięki filmom o Agencie 007 gra stała się rozpoznawalna na całym świecie. Obecnie bakarat plasuje się w czołówce najpopularniejszych kasynowych gier, a wersja online bakarata cieszy się ogromną popularnością.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021