Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Peter Schmeichel i 500 000 PLN w loterii STS – dobrze wiesz, możesz obstawiać

Dobrze wiesz jakie będą wyniki nadchodzących spotkań, typujesz, wygrywasz kasę z kuponu i jesteś w grze o nagrodę główną, czyli PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! Dodatkowo, co tydzień możesz zgarnąć bonus!

wejdź i sprawdź ofertę

Co należy zrobić w loterii Petera Schmeichela i STS?

Zaloguj się na swoim koncie, wyraź chęć udziału w loterii, zagraj kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 PLN lub jej dokładną wielokrotność (22 PLN, 33 PLN itd.).

Każdy wygrany kupon może zmienić się w PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! Dodatkowo, jeśli na Twoim kuponie znajdą się promowane przez nas produkty (lista poniżej w zakładce zwycięzcy), każdego tygodnia możesz wygrać jeden z 1 000 bonusów! Zbieraj losy i zwiększ swoje szanse na PÓŁ MILIONA!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Kto wygrywa w tej loterii?

W każdym tygodniu 1 000 osób zgarnia bonus w postaci 25 PLN. W wielkim finale (losowanie 27.12) z nagrodą 500 000 PLN wezmą udział wszystkie kupony spełniające warunki w okresie trwania loterii!

Łączna pula wszystkich nagród przekracza 730 000 PLN! Sprawdź szczegóły akcji, wykorzystaj swój potencjał i wejdź do gry o wielką kasę.

Uwaga: w loterii mogą brać udział posiadacze kont tymczasowych i stałych, ale laureat nagrody głównej musi mieć konto stałe.

Zwycięzcy tygodnia – co tydzień 1000 osób wygrywa 25 PLN

 • ETAP 1
  6-10 listopada 2019
  Online: Zakłady Live
  Lokale: Zakłady Live
 • ETAP 2
  11-17 listopada 2019
  Aplikacja: dowolny zakład
  Lokale: Sporty wirtualne
 • ETAP 3
  18-24 listopada 2019
  Online: Betgames
  Lokale: Zakłady Live
 • ETAP 4
  25.11-1 grudnia 2019
  Online: Sporty wirtualne
  Lokale: Sporty wirtualne
 • ETAP 5
  2-8 grudnia 2019
  Online: Zakłady Live
  Lokale: Zakłady Live
 • ETAP 6
  9-15 grudnia 2019
  Aplikacja: dowolny zakład
  Lokale: Sporty wirtualne
 • ETAP 7
  16-22 grudnia 2019
  Online: Zakłady Live
  Lokale: Zakłady Live

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich użytkowników serwisu STS.pl, aplikacji STS oraz Klientów lokali STS posiadających w pełni zweryfikowaną kartę STS. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które do tej pory nie posiadały konta na STS lub zweryfikowanej karty STS. Wystarczy się zarejestrować i wyrazić chęć wzięcia udziału w loterii.

Co powinienem zrobić, aby wziąć udział w Loterii?

Aby wziąć udział w Loterii należy: W przypadku Klientów strony internetowej www.sts.pl lub aplikacji należy zalogować się na swoim koncie i potwierdzić chęć wzięcia udziału w Loterii poprzez kliknięcie w przycisk “Weź udział” i wypełnienia formularza zgłoszeniowego; W przypadku Klientów Lokali STS należy wypełnić wydrukowany formularz i przekazać go pracownikowi lokalu.

Jakie kupony biorą udział w losowaniu w Wielkim Finale?

Aby wziąć udział w losowaniu w wielkim finale należy zawrzeć z konta depozytowego kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem ogólnym kuponu 1,85 za dokładną stawkę 11 PLN lub jej wielokrotność (22 PLN, 33P LN, 44 PLN itd.). Każdy wygrany kupon zawarty za dokładną stawkę w wysokości 11 PLN uprawnia Uczestnika do otrzymania 1 losu w loterii. Uczestnik który zawarł zakład za wielokrotność stawki 11 PLN (t.j. za stawkę 22 PLN, 33 PLN, 44 PLN) jest uprawniony do otrzymania takiej ilości losów, która odpowiada wielokrotności ww. stawki.

Jakie kupony biorą udział w etapach tygodniowych?

Co tydzień losujemy 1 000 laureatów, którzy otrzymają doładowanie w postaci bonusu 25 zł. Aby wziąć udział w losowaniu etapów tygodniowych należy wnieść zakład spełniający warunki kuponu biorącego udział w losowaniu w wielkim finale. Dodatkowo, przynajmniej jedno zdarzenia na tym kuponie musi być zawarte na promowany produkt w danym tygodniu. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w trakcie trwania jednego etapu. Szczegółowa lista promowanych produktów w poszczególnych tygodniach znajduje się w sekcji Etapy Loterii.

Jakie zakłady nie biorą udziału w Loterii?

W loterii nie są brane pod uwagę zakłady zawarte za stawkę inna niż dokładnie 11 PLN lub jej dokładna wielokrotność, zakłady zawarte za środki bonusowe z konta online lub karty Klubu STS, zakłady rozliczone jako zwrot po kursie 1,00 lub anulowane (w przypadku zawarcia kuponu w Lokalu STS), zakład Bezpieczny, Maxikombi, Superoferta oraz Hit Dnia. Ponadto, w loterii nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz o minimalnym kursie ogólnym kuponu poniżej 1,85 liczonym na moment rozstrzygnięcia.

Jakiej wysokości nagrodę mogę otrzymać?

Główną nagrodę Loterii stanowi 500 000 PLN w postaci przelewu bankowego na konto bankowe laureata. Nagrodę tygodniową stanowi 25 PLN w postaci doładowania konta bonusowego lub karty Klubu STS.

Kiedy odbywa się losowanie?

Losowanie laureatów nagród tygodniowych odbywa się po zakończeniu każdego etapu tygodniowego zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w pkt. 13.3 Regulaminu Loterii. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w dniu 27.12.2019 r.

Kiedy otrzymam nagrodę tygodniową?

Doładowanie konta bonusowego lub karty Klubu STS uczestnika odbędzie się do 14 dni od przeprowadzenia losowania danego etapu tygodniowego. Nagroda główna zostanie przekazana najpóźniej dnia 02.03.2010 r. na numer rachunku bankowego Laureata.

Do kiedy trwa Loteria?

Loteria trwa od 06.11.2019 r. godz. 00:00 do 22.12.2019 r. godz. 23:59

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021