Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Paymenticon powraca na targi ICE w Londynie

Nie ma drugich targów gamingowych o takim zasięgu jak ICE London. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-7 lutego i jest wydarzeniem obowiązkowym dla osób związanych z branżą. Nie zabraknie wystawców m. in. z sektora zakładów sportowych, platform kasynowych, gier losowych, gier online i płatności internetowych. A dzięki uprzejmości Bee-Fee Limited, Paymenticon ponownie zaprezentuje swoje usługi – na stoisku S3-248.

ICE London to wiodące wydarzenie gamingowe, które dotyczy zarówno gier stacjonarnych, jak i online. Impreza odbędzie się w ExCel London w Wielkiej Brytanii. Oprócz wystawców z całego świata, zaplanowane zostały seminaria na aktualne tematy, jak e-sport, cyberprzestępczość i bezpieczeństwo, projektowanie i rozwój gier, blockchain, czy loterie i ich regulacje. Targi ICE cieszą się coraz większą popularnością. W zeszłym roku liczba uczestników wyniosła 33 536 osób, co oznacza wzrost frekwencji o 11% w porównaniu do 2017 roku. Przy tegorocznym programie – uczestników może być jeszcze więcej!

Poznaj nowe sposoby płatności z Paymenticon
Na targach ICE London zaprezentujemy nasze najnowsze funkcjonalności – m.in. nową aplikację mobilną, przelewy na numer telefonu i szybkie przewalutowania. Zainteresowani będą mogli przetestować bankomat DTM, który umożliwia klientowi samodzielne wpłaty i wypłaty gotówki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z naszym produktem lub porozmawiać o ofercie.

 

Paymenticon to nie tylko portfel elektroniczny, ale też bramka płatności. Łatwe zasilenia przelewem lub gotówką, dostęp do konta w każdym miejscu z dostępem do Internetu i wielu partnerów z ofertami specjalnymi. Oferujemy natychmiastowe przelewy między portfelami, szybką wymianę walut po korzystnym kursie i wiele metod zasilenia portfela, m.in. przelew bankowy, karta kredytowa, Tpay, Przelewy24, Skrill i Trustly.

Po zeszłorocznej edycji – jesteśmy gotowi na więcej
W ubiegłym roku nasze stanowisko Paymenticon cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zaprezentowaliśmy nasze terminale płatnicze DTM i POS, a także urządzenia przystosowane do zawierania zakładów sportowych z wykorzystaniem portfela elektronicznego – Terminal T3, Terminal T4.

Pytania bez odpowiedzi? Nie na naszym stoisku! O ofercie można było porozmawiać z wyspecjalizowanymi pracownikami Paymenticon – tych zaś nie zabraknie również w tym roku. Paymenticon wciąż się zmienia i poszerza zakres swoich usług, a targi ICE London to doskonała okazja, by te zmiany zaprezentować na światową skalę.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021