Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Paul Pogba w końcu zmieni klub?

Saga z Paulem Pogbą trwa w najlepsze. Zmieni klub czy nie zmieni? Na to pytanie chyba nawet on sam nie zna odpowiedzi. Zastanawiamy się jednak, czy latem zobaczymy go w innej drużynie. Są ku temu przesłanki.

CZAS ODEJŚĆ Z UNITED

Po transferze do Manchesteru United perypetie tego zawodnika są momentami niezrozumiałe. Najpierw wszystko było dobrze i był czołową postacią drużyny. Potem Pogba chciał odejść, ale w końcu został i grał w kratkę, następnie symulował przez długi czas kontuzję, która rzekoma nie pozwalałaby mu na grę, choć w tym samym czasie wrzucał filmiki do mediów społecznościowych, na których swobodnie grał chociażby w koszykówkę. Tuż przed rozwojem pandemii wydawało się, że odzyska miejsce w pierwszym składzie po tym, jak odbył rozmowę z Ole Gunnarem Solskjarem odnośnie swojej przyszłości. Teraz jednak czytamy coraz więcej plotek transferowych na jego temat.

Obecny sezon jest dla niego jednak całkowicie nieudany. Zagrał łącznie tylko osiem meczów, zaliczając dwie asysty. Gdyby nie postawa poza boiskiem, miałby tych występów ponad 30, a i znacznie lepsze wyniki w klasyfikacji kanadyjskiej. Jeśli nie odejdzie z ekipy „Czerwonych Diabłów”, z wybitnego piłkarza może zostać tylko wspomnienie. Chyba że zacznie tam regularnie grać, ale na to się nie zanosi.

JUVENTUS ALBO REAL?

Pogbę łączono już chyba ze wszystkimi wielkimi klubami. Gdzie aktualnie ma największe szanse na transfer? Według BETFAN możliwe jest to, że trafi on do Juventusu. Analitycy legalnego polskiego bukmachera obliczyli, że jeśli powrót do „Starej Damy” nie dojdzie do skutku, najpewniej zobaczymy go w Realu Madryt.

Ale po kolei. Zacznijmy od tego, że Pogba, mimo iż ma już 27 lat, podczas swojej kariery seniorskiej grał tylko w dwóch klubach. To Manchester United, gdzie rozpoczynał przygodę z piłką oraz Juventus. To właśnie dzięki grze w tej włoskiej drużynie zdobył uznanie i szacunek, stając się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Mimo że nie był typowym ofensywnym pomocnikiem, to w sezonie 2015/16 został najlepszym asystentem Serie A. Władze klubu z Turynu wierzą, że po powrocie do nich mógłby znowu grać na najwyższym poziomie.

Rok temu najbliżej mu było z kolei do Realu Madryt. To, że Zinedine Zidane jest fanem jego talentu nie jest żadną tajemnicą. „Królewscy” nie chcą jednak płacić za niego około 100 milionów euro, przez co nie mogą dojść z jego obecnym klubem do porozumienia, choć z samym zawodnikiem podobno pozostają w kontrakcie. Z Pogbą naprawdę niczego nie wiadomo. Ale pewne jest to, że odejście z Premier League mogłoby mu naprawdę pomóc.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021