Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Patrick Kluivert był szantażowany przez mafię bukmacherską

Były gwiazdor Barcelony i reprezentacji Holandii, a obecnie dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, miał być winny gangsterom,zajmującymi się ustawianiem meczów, ponad milion euro. Pieniądze pożyczał na hazard.

Sprawa Kluiverta jest częścią większego śledztwa. Gang miał według informacji „Volkskrant” ustawiać mecze piłkarskie. Adwokat Kluiverta Gerard Spong przyznał, że owszem, jego klient został wezwany przez policję celem złożenia wyjaśnień, ale podkreślał, że były reprezentant Holandii nie ma nic wspólnego z główną działalnością przestępców, czyli z manipulowaniem przy wynikach spotkań. Adwokat podkreśla również, że znaczna część długu została już spłacona.

Według mediów dług Kluiverta osiągnął takie rozmiary w latach 2011–2012, gdy zdobywca Pucharu Mistrzów z 1995 roku był trenerem rezerw w holenderskim klubie Twente Enschede. Kluivert prawdopodobnie obstawiał wyniki meczów swoich podopiecznych. Jak podkreśla „Volkskrant”, w tamtych latach nie było jeszcze w Holandii przepisów zakazujących piłkarzom i trenerom udziału w zakładach bukmacherskich. Ani media, ani policja nie podają, na czym miałoby polegać szantażowanie byłego napastnika przez gangsterów.

Kluivert przed tym sezonem został dyrektorem sportowym w PSG i jest jedną z najczęściej wypowiadających się w imieniu klubu osób. Mimo zapewnień adwokata, że to jego klient jest ofiarą, katarscy właściciele PSG nie muszą dać wiary jego słowom.

Całość czytaj na: rp.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021