Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pan Mariusz dobrze wiedział i wygrał pół miliona w akcji STS „Dobrze wiesz, możesz obstawiać”

W listopadzie 2019 roku STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – rozpoczął kolejną odsłonę kampanii „Dobrze wiesz, możesz obstawiać”.

Nowej kampanii towarzyszyła loteria, w której główna nagroda wynosiła aż 500 000 PLN i była reklamowana przez legendarnego bramkarza Manchesteru United – Peter’a Schmeichela! 

Zdjęcie: STS

Największa w historii STS loteria dotarła do mety i dziś można podsumować, że była to z pewnością rekordowa akcja bukmachera. Nie tylko pod względem liczby nagród, ale także ich wartości, przekraczającej 730 tys. zł. Loteria cieszyła się ogromną popularnością, o czym świadczą tysiące rozdanych bonusów i nagród. W każdym tygodniu do najbardziej aktywnych graczy trafiło 1000 bonusów w postaci 25 zł. 

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

27 grudnia nastąpił wielki finał akcji w trakcie której wylosowany został zwycięzca głównej nagrody w postaci PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH.

Pan Mariusz swój wygrany zakład zawarł w trakcie ostatnich dni trwania loterii. Dziś w warszawskim biurze filii STS spotkał się on z przedstawicielami firmy w celu odebrania nagrody.

Co należało zrobić w loterii Petera Schmeichela i STS?

Zalogować się na swoim koncie, wyrazić chęć udziału w loterii i zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 PLN lub jej dokładną wielokrotność (22 PLN, 33 PLN itd.).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021