Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Paddy Power Betfair & Stars Group omawiają gigantyczne plany fuzji

The Sunday Times w ten weekend poinformował, że zarządy Paddy Power Betfair (PPB) i The Stars Group Inc przeprowadziły wzajemne rozmowy pod koniec 2018 roku, omawiając przełomową fuzję.

Dwa przedsiębiorstwa, które konkurują o dominację nad nowym krajobrazem hazardu globalnego, zakłócone przez uchylenie amerykańskich ustaw federalnych PASPA, wielokrotne zmiany w europejskich regulacjach prawnych i egzekwowany przez brytyjski limit zakładów FOBT 2 funty, zgłosiły potencjalny zysk w wysokości 9 miliardów funtów. -w górę.

Obie organizacje zakończyły transformacyjne 2018, w których FTSE100 PPB połączyła swój oddział Betfair USA z nowo nabytym składnikiem FanDuel, przenosząc się do nowej, amerykańskiej spółki zależnej.

W międzyczasie, rozszerzając swój profil na szaloną scenę hazardu M & A, giełdowy koncern Toronto TSX The Stars Group Inc będzie działał jako największy wydawca w branży, nabywając S ky Betting & Gaming (Sky Bet) za 4,7 miliarda dolarów, a także nowe australijskie aktywa Crownbet. oraz William Hill AUS za łączną kwotę 650 milionów USD.

W swoim raporcie „The Sunday Times” stwierdza, że ​​dyskusje między stronami już się nie odbywają i że potencjalny wielomiliardowy bilion funtów byłby objęty ścisłą kontrolą regulacyjną oceniającą wpływ na konkurencję.

Podczas gdy obie firmy nie potwierdziły ani nie zaprzeczyły raportowi The Sunday Times, spekulowane dyskusje dotyczące fuzji można uznać za kolejny dowód na to, że w 2019 r. Dojdzie do kontynuacji nieustającego trendu M & A hazardu globalnego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021