Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Oświadczenie zarządu EnergyBet w sprawie wycofania się z rynku polskiego

„Decyzja o zaprzestaniu oferowania usług EnergyBet klientom z Polski nie była łatwa, a spowodowana niewygodną i rozczarowującą sytuacją prawną…”

W oświadczeniu firma EnergyBet – zakąłdy bukmacherskie napisała:

Z wielkim rozczarowaniem firma EnergyBet informuje, że wycofuje się z rynku polskiego. Wraz z wieloma innymi internetowymi serwisami hazardowymi, EnergyBet przestanie oferować klientom w Polsce usługi od 1 kwietnia 2017 roku. Zarząd EnergyBet od dawna obserwuje rozwój sytuacji w zakresie regulacji w Polsce i miał nadzieję, że polski rząd będzie słuchał opinii Komisji Europejskiej i innych organów. Niestety, tak się nie stało, a nowe, wysoce restrykcyjne i wrogie środowisko regulacyjne, prowadziło swoje nieprzerwane działania. Decyzja o zaprzestaniu oferowania usług EnergyBet klientom z Polski nie była łatwa, a spowodowana niewygodną i rozczarowującą sytuacją prawną.

Marcin Sapiński, Prezes Zarządu, dodał:

Polski rynek zawsze był dla nas bardzo ważny i podzielamy frustrację polskich klientów. Będziemy nadal monitorować rozwój sytuacji w celu powrotu na rynek polski, jeśli wszystko się zmieni. W międzyczasie chcielibyśmy podziękować naszym polskim klientom za ich zrozumienie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021