Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ostatnia kolejka Ekstraklasy w grupie spadkowej!

Przed nami ostatnia kolejka Ekstraklasy. W sobotę rozegrane zostaną mecze w grupie spadkowej, natomiast w niedzielę dojdzie do meczów w grupie mistrzowskiej. Teraz chcemy się skupić na ekipach, które znalazły się w dolnej części tabeli.

MIEJSCA 13-16 SĄ JUŻ ZNANE

W ostatniej kolejce grupy spadkowej dojdzie do następujących meczów:

  • Korona Kielce – ŁKS Łódź
  • Wisła Kraków – Arka Gdynia
  • Raków Częstochowa – Wisła Płock
  • Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin

Wszystkie spotkania, tak jak pisaliśmy, odbędą się w sobotę o godzinie 17:30, ale posegregowaliśmy je w nieprzypadkowej kolejności: od najmniej interesującego do tego, który powinien być najciekawszy. Wiadomo, że mecz Korona – ŁKS nie grzeje, bo to spotkanie dwóch spadkowiczów. Kolejnym spadkowiczem jest Arka, która zagra z trzynastą w tabeli Wisłą Kraków.

Co by się w tych dwóch potyczkach nie stało, to i tak wiemy, że miejsca 13-16 zajmą kolejno: Wisła, Arka, Korona, ŁKS. Trwa jednak walka o lokaty 9-12. W ogólnym rozrachunku dla kibica niewiele one zmieniają, ale klubom robią różnice. To dlatego, że im lepszą lokatę zajmą dane zespoły, tym otrzymają więcej pieniędzy.

KTO ZAJMIE DZIEWIĄTE MIEJSCE?

Mecz Raków – Wisła będzie meczem z gatunków tych najmniej przewidywalnych. To dlatego, że „Nafciarze” wygrali ostatnie cztery mecze, natomiast beniaminek przegrał trzy ostatnie starcia. Ci, którzy regularnie oglądają Ekstraklasę wiedzą o tym, że im dłużej takie serie trwają, tym znaczą coraz mniej. Dlatego też wygrana ekipy prowadzonej przez Marka Papszuna jest bardzo prawdopodobna. Tego samego zdania jest BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera szacują, że gospodarze wygrają na 46%. Goście natomiast mają tylko 22% szans na komplet punktów.

Z kolei dziewiąty Górnik zagra z jedenastym Zagłębiem Lubin. Obie ekipy prezentują podobny poziom i trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Z racji gry u siebie według analityków BETFAN jest nim jednak ekipa Marcina Brosza, która według ich szacunków ma 40% szans na zwycięstwo przy 26% „Miedziowych.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021