Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Ostatni taniec” ŁKS-u, Korony i Arki

Ekstraklasa: grupa spadkowa. W dolnych rejonach tabeli sytuacja jest już właściwie ustabilizowana. Niemal na pewno wiemy już, kto spadnie do 1. Ligi, a kto może świętować utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

WISŁA MOŻE BYĆ JUŻ SPOKOJNA

Najpewniej nie dojdzie do niespodzianki i z Ekstraklasy spadną Arka Gdynia, Korona Kielce i ŁKS Łódź. Beniaminek jest już na 100% pewny degradacji, Korona na cztery kolejki przed końcem traci 11 punktów do bezpiecznej lokaty, natomiast Arka ma osiem „oczek” straty do trzynastej Wisły Kraków. Sprawa wydaje się przesądzona. Tylko kataklizm mógłby sprawić, że zespół kierowany przez Artura Skowronka da się wyprzedzić przez jakąkolwiek ekipę.

„Biała Gwiazda” zresztą już w najbliższej kolejce może sobie zapewnić utrzymanie i nawet nie oglądać się na innych. Wystarczy, że pokona ŁKS, a Arka nie wygra na wyjeździe z Koroną. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Ciekawi nas jednak to, jak ekipa Ireneusza Mamrota i zespół Macieja Bartoszka odnajdą się w realiach I ligi. Drużyna z Pomorza ma nowego właściciela, którego celem z pewnością będzie szybki powrót do Ekstraklasy, co może się faktycznie udać, natomiast w Kielcach ewidentnie brakuje pomysłu na budowę klubu, co najpewniej skończy się dłuższym pobytem na zapleczu Ekstraklasy.

RAKÓW GRA ZASKAKUJĄCO DOBRZE

Zdecydowanie najlepiej w grupie spadkowej wygląda Raków Częstochowa, który wygrał trzy mecze z rzędu i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w lidze. O bycie najlepszym spośród najgorszych walczy z Górnikiem Zabrze, który ma trzy punkty straty. Zagłębie Lubin i Wisła Płock z kolei powalczą najpewniej o miejsce 11.

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy 34. kolejki w grupie spadkowej. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie spotkania. Przykładowo uważają oni, że Wisła Kraków na 48% pokona ŁKS, Korona na 41% okaże się lepsza od Arki, Raków na 42% wygra z Arką, a Górnik ma 38% szans na wygranie z Wisłą Płock.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021