Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Optymalizacja procesu wyboru

Chociaż opłacalne zakłady sportowe są trudne, to jest możliwe. Co więcej, dla KAŻDEGO jest to możliwe. Musisz się wiele nauczyć, ale nie musisz być geniuszem, żeby się tego nauczyć. W rzeczywistości potrzebne są tylko trzy rzeczy.

Pierwszym jest zrozumienie sportu, na który obstawiasz. To powinno być oczywiste. Jeśli interesujesz się zakładami sportowymi, prawdopodobnie już śledzisz kilka różnych dyscyplin sportowych. Nie przejmuj się, jeśli tego nie zrobisz, ponieważ łatwo jest zacząć. Nie trzeba długo czekać, aby stać się znającym się fanem sportu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Po drugie, musisz nauczyć się skutecznie zarządzać bankrollem . Można to osiągnąć jedynie poprzez dyscyplinę i samokontrolę. Musisz ustawić pewne zasady dotyczące wysokości stawki dla każdego zakładu, a następnie trzymać się tych zasad.

Trzeci i ostatni wymóg jest najtrudniejszy do spełnienia, ponieważ wiąże się z umiejętnością dokonywania dobrych wyborów w spójny sposób. Nie jest to coś, czego będziemy mogli nauczyć cię w jednym artykule, ponieważ nie ma idealnego planu do naśladowania. Jest wiele do nauczenia się, dlatego nasz przewodnik dotyczący zakładów sportowych jest tak obszerny. Naszym celem jest dostarczenie WSZYSTKICH informacji i porad potrzebnych do opracowania skutecznego podejścia.

Ten artykuł NIE zmieni cię od razu w odnoszącego sukcesy gracza, ale ma na celu pomóc ci się tam dostać. Zawiera cztery przydatne wskazówki dotyczące usprawnienia procesu wyboru. Postępuj zgodnie z naszymi radami tutaj, a będziesz mieć DUŻO większą szansę na regularne dokonywanie dobrych wyborów.

Opanuj sztukę racjonalnego myślenia

Kiedy podejmujemy decyzje – wszelkie decyzje – nasze mózgi mają tendencję do działania na dwa sposoby. Albo myślimy racjonalnie, albo intuicyjnie. Racjonalne myślenie opiera się na logice i analizie, podczas gdy intuicyjne myślenie opiera się na instynkcie i istniejącej wiedzy.

Są chwile, kiedy warto polegać na instynkcie i intuicyjnie podejmować decyzje. Zasadniczo jednak decyzje dotyczące zakładów sportowych powinny wynikać z racjonalnego myślenia. Podążanie za „przeczuciami” rzadko kończy się na dłuższą metę. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się ignorować instynkty i skupić się na dokonywaniu wyborów z racjonalnych i obiektywnych powodów.To trudniejsze niż się wydaje.

Większość ludzi jest doskonale zdolna do racjonalnego myślenia. Jednak często uważamy, że myślimy racjonalnie, kiedy tak naprawdę nie jesteśmy. Wynika to ze sposobu, w jaki działają nasze mózgi. Używamy skrótów myślowych, znanych jako heurystyka, aby uprościć nasze procesy decyzyjne. Te heurystyki regularnie wywierają na nas wpływ nawet bez naszej wiedzy, szczególnie w sposobie interpretacji informacji. Mogą łatwo prowadzić do PODRÓŻNYCH decyzji, nawet jeśli uważamy, że stosujemy logikę i rozumowanie.

Nie chcemy przekształcać tego w lekcję psychologii. Ale nieco lepsze zrozumienie działania umysłu może być zaskakująco pomocne przy zakładach sportowych. Proszę, zostańcie z nami, gdy pójdziemy trochę głębiej. Zaczniemy od cytatu Daniela Kahnemana .„Uważamy, że każdy z nas jest bardziej racjonalny niż my. Uważamy, że podejmujemy decyzje, ponieważ mamy dobre powody, aby je podejmować. Nawet gdy jest odwrotnie. Wierzymy w powody, ponieważ już podjęliśmy decyzję. ”

Kahneman jest szanowanym psychologiem, który specjalizuje się w badaniu tego, jak podejmujemy nasze decyzje. Zdobył Nagrodę Nobla w 2002 roku za swoją pracę, a następnie napisał książkę, która została uznana za zmianę sposobu myślenia o myśleniu .

Krótko mówiąc, wie o czym mówi.

W powyższym cytacie w zasadzie wyjaśnia, jak czasami nasze umysły działają wstecz. Zamiast wykorzystywać dane do wyciągania wniosków, często dochodzimy najpierw do wniosku, a następnie szukamy powodów, które potwierdzają ten wniosek. Zwykle dzieje się to podświadomie, więc nawet nie wiemy, że to robimy.

Jak to się ma do zakładów sportowych? Wyobraź sobie, że chcesz postawić na zwycięzcę meczu piłkarskiego pomiędzy Green Bay Packers i Carolina Panthers. „Prawidłowym” sposobem dokonania wyboru byłoby zebranie wszystkich istotnych informacji dotyczących dwóch zespołów. Następnie musisz przeanalizować te informacje i dojść do obiektywnego wniosku na temat prawdopodobnego wyniku.

Wydaje się to dość proste, ale nie dziw się, że twój wniosek nie jest obiektywny. Istnieje duża możliwość, że na twoją analizę wpłynie jakikolwiek wstępny błąd. Twój mózg automatycznie podejmie instynktowną ocenę, która drużyna prawdopodobnie wygra grę, a podświadomie będziesz szukać sposobów na poparcie tej oceny w swojej analizie. Skończysz więc skutecznie obstawiać na podstawie przeczucia, mimo że starasz się zrobić wszystko dobrze.Jak sobie z tym poradzić?„Zmuszając” siebie do podejmowania racjonalnych decyzji

Nie ma łatwego sposobu, aby to zrobić, ale z czasem poprawisz się, jeśli będziesz nad tym pracować. Więc musisz spróbować.

Dobrym miejscem na początek jest sprawdzenie procesu przemyślenia każdego dokonanego wyboru. Cofnij się o krok i bądź szczery, jeśli chodzi o wyciągnięte wnioski. Zadaj sobie pytanie, czy wpływ na ciebie mogą mieć uprzedzenia, uprzedzenia lub założenia.

Pracuj ciężej

Ta wskazówka jest znacznie prostsza niż poprzednia. Jest też o wiele łatwiejsze do naśladowania. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie ŁATWY sposób na poprawę wyników bukmacherskich. Po prostu poświęcenie więcej czasu i wysiłku może mieć bardzo pozytywny wpływ.Na co powinieneś spędzić dodatkowy czas?Więcej badań i więcej analiz.

Jakość naszych zakładów bukmacherskich jest ściśle związana z jakością naszych badań i analiz. A jakość naszych badań i analiz jest ściśle związana z tym, ile czasu poświęcamy na to. Większość obstawiających sport spędza mało czasu na ten aspekt obstawiania, co jest jednym z powodów, dla których tak wielu z nich przegrywa.

Informacje są mocne, jeśli chodzi o zakłady sportowe. Im więcej wiemy o sporcie, na który stawiamy, oraz o odpowiednich drużynach i zawodnikach, tym lepiej jesteśmy w stanie ocenić prawdopodobny wynik wydarzeń. To POWINNO być oczywiste.

Jedynym sposobem na uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji i ich dokładną interpretację jest poświęcenie dużej ilości czasu na badania i analizy. Nie sugerujemy, że musisz spędzać godziny na godziny na badaniu i analizowaniu każdego drobnego szczegółu, który może mieć wpływ na wynik każdego wydarzenia, na które obstawiasz. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na czynniki, które mogą mieć znaczący wpływ na wynik gry.

Podczas gdy dokładne czynniki różnią się w zależności od dyscypliny, wymienione poniżej dotyczą praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych.

 • Ogólna jakość drużyny / gracza
 • Kluczowe mocne i słabe strony
 • Obecna forma drużyny / graczy
 • Obecne i ostatnie obrażenia / poziomy sprawności
 • Motywacja
 • Konsystencja
 • Miejsce wydarzenia
 • Harmonogramy

Tylko osiem czynników. Dodaj te specyficzne dla sportu, w którym obstawiasz, i jest wiele do rozważenia. Z pewnością więcej niż można właściwie ocenić w ciągu zaledwie kilku minut. MUSISZ poświęcić trochę czasu na zbadanie i przeanalizowanie wszystkich tych czynników, jeśli chcesz podejmować właściwe decyzje.

Jeśli nie masz pewności, jak przeprowadzić wszystkie niezbędne badania i analizy, zapoznaj się z poniższym artykułem, aby uzyskać przydatne porady.

Kolejną rzeczą, na którą powinieneś poświęcić więcej czasu, jest poprawa wiedzy na temat zakładów sportowych. Wspomnieliśmy we wstępie do tego artykułu, że musisz się wiele nauczyć, jeśli chcesz konsekwentnie dokonywać dobrych zakładów. A kiedy dużo mówimy, mamy na myśli DUŻO. Im więcej czasu poświęcisz na naukę, tym szybciej zdobędziesz wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu.

Jak podnieść swoją wiedzę na temat zakładów sportowych? Istnieje wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest poświęcenie czasu na czytanie książek na ten temat. Napisano setki książek o zakładach sportowych, z których wiele warto przeczytać. Tak długo, jak będziesz chciał przeszukiwać te mniej przydatne, będziesz w stanie znaleźć książki, które mogą cię wiele nauczyć. Sprawdź nasze polecane zakłady bukmacherskie, aby dowiedzieć się więcej.

Innym sposobem jest spędzanie więcej czasu na tej samej stronie. Nasza sekcja strategii jest szczególnie przydatna do nauki nowych sposobów podejścia do zakładów, a nasz blog hazardowy jest regularnie aktualizowany o ciekawe i wnikliwe artykuły.

Wiele popularnych serwisów sportowych zawiera przydatne informacje o zakładach sportowych , na przykład Fox Sports lub Bleacher Report . Ponieważ mają znających się na rzeczy pisarzy, którzy wiedzą, o czym mówią, zdecydowanie warto to sprawdzić.

Obstawiaj mniej

To kolejna prosta wskazówka, która jest łatwa do naśladowania i możesz być zaskoczony, jak wielką różnicę może to zrobić.

Wielu graczy uważa, że ​​powinni postawić jak najwięcej zakładów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nie mogą się bardziej mylić. Naprawdę nie musisz stawiać ton zakładów co tydzień, aby zarabiać pieniądze.JAKOŚĆ twoich wyborów jest o wiele ważniejsza niż ILOŚĆ.

To naprawdę zdrowy rozsądek. Im mniej postawisz zakładów, tym więcej czasu będziesz musiał poświęcić na każdy z nich. Jak już przedyskutowaliśmy, poświęcenie więcej czasu na proces selekcji jest dobrym sposobem na poprawę. Zamiast więc stawiać na cokolwiek i wszystko, staraj się być bardziej selektywny. Pomyśl dokładnie o następujących kwestiach.

 • Ile dyscyplin sportowych postawić.
 • Ile różnych lig / konkursów postawić.
 • Ile gier / wydarzeń postawić.
 • Ile zakładów postawić na grę / wydarzenie.

Nie ma dobrego ani złego sposobu na podejście do następujących punktów, ponieważ to Ty decydujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Pamiętaj tylko, że opłaca się skupiać na znajdowaniu najlepszych okazji i inwestowaniu czasu rzeczywistego w każdy wybór. Kilka dobrze przemyślanych zakładów FAR jest bardziej prawdopodobne, że przyniosą pozytywne wyniki niż dziesiątki pośpiesznych selekcji.

Skoncentruj się na wartości

Chcesz poznać jeden z największych błędów, jakie popełniają zakłady sportowe? Może cię to zaskoczyć, ale obstawianie tego, co według nich jest najbardziej prawdopodobnym rezultatem. Wiele osób uważa, że ​​jest to prawidłowe podejście do obstawiania, ponieważ logicznie ma to sens.Nie jest to jednak właściwy sposób postępowania.

Nie martw się, jeśli nie rozumiesz dlaczego, ponieważ nie jesteś sam. Dlatego tak ważne jest, abyś uczył się o wartości związanej z zakładami sportowymi.

Wartość w tym kontekście jest zasadniczo porównaniem szans wygranej selekcji z szansami tej selekcji. Gdy szanse na wygraną są większe niż sugerują szanse, wybór ma wartość dodatnią. Przy dokonywaniu wyborów należy szukać wartości dodatniej.

Oto szybki przykład ilustrujący podstawową koncepcję.

Powiedzmy, że zamierzamy postawić na zwycięzcę nadchodzącego meczu koszykówki. Portland gra w Dallas i oczekuje się, że będzie to bliska gra. Dajemy Portland niewielką przewagę i myślimy, że mają około 60% szans na wygraną. Odwiedzamy stronę bukmacherską, aby postawić zakład, i widzimy następujące kursy dostępne.

Zakład o wartości 100 $ w Portland zwróci tylko 125 $ (łącznie ze stawką), jeśli Portland wygra grę. Zakład o wartości 100 USD na Dallas zwróciłby jednak 500 USD, gdyby Dallas wygrał.

Chociaż uważamy, że wygrana w Portland jest najbardziej prawdopodobnym rezultatem, wsparcie Dallas jest właściwie właściwym posunięciem. Dlaczego? Ponieważ reprezentują znacznie lepszą wartość.

Daliśmy Portlandowi 60% wygranej. Ale musimy zaryzykować 100 USD, aby uzyskać 25 USD zysku. To tylko 25% zwrotu z naszych pieniędzy, dla zakładu, który ma 40% szansy na przegraną. Nie ma tu żadnej wartości.

Wspierając Dallas, mamy szansę na zwrot 400% naszych pieniędzy i 60% szansy na przegraną. Chociaż wygrana w Dallas nie jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem, potencjalny zwrot sprawia, że ​​jest to o wiele bardziej atrakcyjny zakład.

Teraz obstawianie najbardziej prawdopodobnego wyniku ZAWSZE nie należy robić w ten sam sposób, w jaki obstawianie wyniku o najlepszych kursach niekoniecznie jest właściwą rzeczą. Ważne jest, aby porównać szanse wygranej selekcji z dostępnymi kursami i obstawiać zakłady tylko wtedy, gdy ogólnie jest dobra wartość.

Mam nadzieję, że ma to dla ciebie sens. Jeśli nie, przeczytaj następujący artykuł. W rzeczywistości przeczytaj to tak czy inaczej. Objaśnia wartość bardziej szczegółowo i jest to koncepcja, którą po prostu MUSISZ zrozumieć, jeśli zamierzasz dokonywać niezmiennie dobrych zakładów.

Więc masz to. Cztery sposoby optymalizacji procesu selekcji i poprawy wyników bukmacherskich. Opanowanie sztuki racjonalnego myślenia i nauczenie się, jak skupić się na wartości, może trochę potrwać. Ale na pewno możesz zacząć ciężko pracować i obstawiać mniej TERAZ.

Jest jeszcze jedna rzecz, o której chcielibyśmy wspomnieć przed wysłaniem cię. Nigdy nie myśl, że „złamałeś go” i udoskonaliłeś proces selekcji. Zawsze są sposoby na poprawę, niezależnie od tego, jak dobrze sobie radzisz. Kontynuuj edukację i bądź gotów na wprowadzanie korekt, aby poprawić w razie potrzeby. To właśnie robią najbardziej udani obstawiający sport i dlatego W dalszym ciągu odnoszą sukcesy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021