Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ondřej Vích zostanie głównym bukmacherem Fortuny

Z dniem 1 stycznia 2013 roku, Ondřej Vích zostanie nowym głównym bukmacherem Fortuna Entertainment Group. Do tej pory pracował w BetClic Everest Group, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem. Ondřej Vích zastąpi Michala Hanáka, który rezygnuje z pracy w Fortunie ze względów osobistych.

„Rezygnacja Michala Hanáka jest dla nas dużą stratą, jednak jestem przekonany, że Ondřej Vích będzie pełnił swoje obowiązki równie dobrze, jak jego poprzednik. Jego doświadczenie zawodowe jest dla nas niezwykle cenne i z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju spółki w branży zakładów sportowych” – powiedział Radim Haluza, Dyrektor Generalny Fortuna Entertainment Group.

Ondřej Vich (33 l.) jest absolwentem Instytutu Technologii Chemicznej na Uniwersytecie w Pradze i przez ostatnie 10 lat pracował w branży zakładów wzajemnych. Swoją karierę rozpoczął w 2003 roku jako bukmacher w firmie Bet365. Następnie, w latach 2010-2011 pracował w firmie Expekt, gdzie odpowiadał za zakłady, kierując grupą 40 bukmacherów. W 2012 roku objął stanowisko menedżera odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem w firmie BetClick Everest Group (BetClic, Expekt).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021