Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Oferty na Ligę Mistrzów eWinner

Przed nami mecze II kolejki Ligi Mistrzów, ale to pewnie dobrze wiecie. To, czego możecie nie wiedzieć, to fakt, że II kolejkę LM gracze eWinner mogą obstawić BEZ RYZYKA! Bukmacher ten przygotował dla swoich klientów bezpieczne 50 PLN.

Warunki:

 • dwa zdarzenia na kuponie wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów,
 • kurs minimalny 2.50
 • zakład za minimum 20 PLN.

Jeśli kupon okaże się zwycięski wygrana trafi na konto gracza, jeśli nie, to otrzymają zwrot stawki do kwoty 50 PLN! Aby otrzymać maksymalny zwrot, klienci eWinner muszą obstawić za 56.82 PLN.

 1. OBSTAW LIGĘ MISTRZÓW
  Wrzuć na kupon AKO dwa zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i zadbaj o kurs minimalny 2.50. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za minimum 20 PLN. Pamiętaj, że na Twoim kuponie muszą znaleźć się zakłady WYŁĄCZNIE z elitarnej LM. Co dalej?
 2. ODBIERZ NAWET 50 PLN
  Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na swoje konto główne. Jeśli natomiast tym razem Ci się nie powiodło otrzymasz zwrot stawki do kwoty 50 PLN! Pamiętaj: żeby odebrać równowartość pełnej stawki musisz do niej doliczyć podatek (aby odebrać 50 PLN, musisz zagrać za 56.82 PLN).
 3. ZRÓB TO PONOWNIE
  Masz szansę na bonus 50 PLN w ramach każdej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pamiętaj, że jedna edycja akcji to szansa na jeden bonus. W sumie masz zatem szansę na nawet 250 PLN. Przygotuj swój kupon i graj BEZ RYZYKA.

Ale to nie koniec dobrych informacji dla typerów w eWinner – na jutro zaplanowany jest Wielki Kurs. Wiecie, co jest najlepsze? To gracze wybiorą zdarzenie podwyższony do kursu 10.00!

Zdarzenia do głosowania:
– PSG wygra z Basaksehir
– Chelsea wygra z Krasnodarem
– Dortmund wygra z Zenitem
– Sevilla wygra z Rennes

Głosowanie rusza około godziny 12:00 (wtorek), około godziny 11:00 ogłoszone zostaną wyniki (środa) i o 17:00 Wielki Kurs wystartuje.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021