Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet freebet 34 zł na darmowy zakład + 1500 zł na start

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

SuperBet kod rejestracyjny:LEGBUK
Cashback bez ryzyka:do 500 PLN
Bonus od wpłaty:100% do 50 PLN
Freebet34 PLN

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Jeśli chcesz wypłacić środki bonusowe, musisz dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem (34 zł). Kurs całkowity zakładu musi wynieść 1.60 lub więcej. Masz 3 dni na wykonanie obrotu.

✅ 1 Krok: Zarejestruj się! Załóż konto i odbierz na start aż 3 bonusy
✅ 2 Krok: Graj! Obróć bonusem, czyli zagraj za sprezentowane przez Superbet środki
✅ 3 Krok: Wygrywaj! Ciesz się zdobytymi środkami i graj o jeszcze więcej

Łącznie w legalnych zakładach bukmacherskich SuperBet możesz odebrać nawet 600 złotych dodatkowych pieniędzy z mega korzystnymi warunkami obrotu. Sprawdź, co trzeba zrobić, by otrzymać premie na konto bonusowe.

Błyskawiczne wpłaty i szybkie wypłaty w Superbet

W Superbet można już korzystać z opcji szybkich wypłat! Co to oznacza? Od teraz możesz cieszyć się wygranymi po kilku chwilach od zlecenia wypłaty!

Nowa funkcjonalność serwisu pozwoli Ci otrzymywać wygrane 24 godziny na dobę. Dodatkowo, ten szybki i wygodny sposób transakcji jest całkowicie darmowy. Superbet nie pobiera prowizji za realizację Twoich wypłat przy użyciu tej opcji! Tym samym to koniec z kilkudniowym oczekiwaniem na wypłatę Twoich wygranych! I to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa!

Zwróć jednak uwagę na to, że partnerem nowej funkcjonalności w Superbet jest serwis Przelewy24. W związku z tym, jeśli Twoje konto bankowe znajduje się na liście podmiotów, współpracujących z Przelewy24, możesz liczyć na realizację szybkich wypłat z Superbet!

Jeśli jednak na tej liście nie ma Twojego banku, transakcja zostanie przetworzona jako standardowy przelew bankowy.

Co najważniejsze, każdy gracz może użyć opcji szybkiej wypłaty, nawet jeśli wcześniej nie dokonał wpłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Aby zlecić szybką wypłatę, gracz musi wpłacić przynajmniej raz jedną z metod on-line (wpłaty przelewem tradycyjnym nie są brane pod uwagę).

Ponadto w Superbet dostępna jest już błyskawiczna opcja wpłaty na konto gracza.

Otwarta bankowość, pozwala na dokonywanie depozytów w czasie rzeczywistym przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

W jaki sposób dokonywać wpłat?

Zaloguj się na swoje konto gracza, wybierz zakładkę WPŁATA, a zostaniesz przekierowany na stronę depozytów w Superbet. W okienku, obok możliwości wpłaty, podaj kwotę jaką chcesz zdeponować, a następnie kliknij „wpłata”.

Następnie pojawi się okienko, z którego należy wybrać opcję „Przelew błyskawiczny” i potwierdzić klikając w „Depozyt”.

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski.

Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Super Start – Cashback do 1300 zł oraz do 200 zł na start

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 1300zł!

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem LEGBUK i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN.

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 1300zł!

POBIERZ APLIKACJĘ I ODBIERZ DODATKOWY BONUS

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu, zaloguj się i odbierz dodatkowe 20 PLN bonusu. Aplikację mobilną pobierzesz TUTAJ

OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 1300 ZŁ?

Wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 10 dni.

Jak obrócić bonusem DO 200 ZŁ NA START?

Podobnie jak w przypadku bonusu Cashback wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni.

Jak obrócić bonusem za POBRANIE APLIKACJI?

W tym wypadku wystarczy zaledwie jednokrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni.

SuperGame w Superbet – 50 000 PLN w darmowej grze

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. Na początek wybierz pseudonim, jakim będziesz się posługiwał w quizie SuperGame.

Podaj poprawne odpowiedzi i zdobądź swoją część w podziale całej puli! W każdej rundzie pula nagród to aż 25.000 zł.

Nagrody SuperGame Free-to-Play

W promocji SuperGame łączna pula nagród dla każdej rundy to aż 25.000 zł w postaci bonusów. Kwota jest podzielona w następujący sposób:

• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi;
• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali trzy poprawne odpowiedzi;
• 10 000 zł – dla Uczestników, którzy podali cztery poprawne odpowiedzi;

SuperSpin – codzienna szansa na bonus

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! Super Spin obowiązuje od dnia 01.05.2021 roku aż do 30.09.2021 roku.

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła:

 • Sport Bonus” wynosi 5 PLN,
 • Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN,
 • Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN,
 • Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN,
 • Jackpot 10.000” wynosi 10 000 PLN,
 • Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Bonus można wykorzystać na zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60, na zakłady multi z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30, na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60. Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online

Bonus 20 PLN za pobranie aplikacji Superbet

W ciągu siedmiu dni od dokonania pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 20 zł pobierz aplikację Superbet i ciesz się dodatkowym bonusem w kwocie 20 PLN.

Przeglądaj pełne statystyki, oglądaj transmisje live, otrzymuj powiadomienia o swoich zakładach, rozmawiaj i dziel się kuponami ze znajomymi. To i wiele więcej czeka na Ciebie w Superbet. Udostępniaj i komentuj kupony, świętuj wygrane z innymi i czerp więcej radości z obstawiania przeżywając emocje wspólnie ze znajomymi. Obstawiaj na żywo ponad 250.000 wydarzeń rocznie. Zwiększ swoje zyski, analizując zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w Twojej kieszeni. Kontroluj przebieg gry dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zmianach wyników, kartkach, karach i wielu innych.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

SuperBets na weekend – bez ryzyka 20 PLN

W tygodniowym kalendarzu promocji SuperBet nie zabrakło także miejsca na zakłady o nazwie… SuperBets! Obstawiasz SuperBets bez ryzyka i zgarniasz bonusy każdego tygodnia!

W jaki sposób otrzymać bonus 20 PLN?

 • Postaw zakład w SuperBet z konta gotówkowego za minimum 20 PLN.
 • Promocyjny kupon może być singlem, lub AKO z zakładki SuperBets

Do promocji kwalifikuje się pierwszy zakład na SuperBets za minimum 20 PLN zagrany z konta depozytowego od piątku do niedzieli i rozliczony w okresie trwania promocji.

Bonus 20 PLN zostanie przelany na konto Gracza 48 do godzin po zakończeniu promocji.

Super dzień w SuperBet

Zgarnij bonus do 100 PLN w środku tygodnia od Superbet! Postaw zakład na kwalifikacje Ligi Mistrzów i odbierz bonus aż do 100 PLN.

Jak otrzymać bonus do 100 PLN?

 • Postaw w SuperBet zakład pojedynczy lub akumulowany na mecze kwalifikacji Ligi Mistrzów za minimum 20 PLN
 • Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w okresie trwania promocji.

Bonus do 100 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Super poniedziałek w SuperBet

Rozpocznij tydzień promocji z Superbet! W każdy poniedziałek będąc aktywnym graczem możesz otrzymać bonus na grę w wysokości 50 PLN.

Jak otrzymać bonus 50 PLN?

 • Wpłać w Superbet w poniedziałek minimum 100 PLN
 • Postaw tego samego dnia zakład pojedynczy lub akumulowany za minimum 100 PLN

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w poniedziałek i zostać rozliczony do końca trwania promocji w poniedziałek do godziny 23:59.

Bonus 50 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Miej Super Przewagę typując Ekstraklasę

Wygraj zakład na Ekstraklasę bez względu na końcowy wynik! Nieważne jakim wynikiem zakończy się mecz! Jeśli Twoja drużyna będzie prowadzić dwoma golami (2:0, 3:1 itd.) w dowolnym momencie, Twój zakład będzie wygrany!

Jak działa SuperPrzewaga?

Stawiasz na wygraną swojej drużyny. Nie czekasz na ostatni gwizdek, ale na prowadzenie dwoma golami w dowolnym momencie meczu. Jeśli tak się stanie, Twój zakład jest od razu wygrany bez względu na wynik końcowy!

SUPER MECZ – Najlepsze kursy na rynku z niską marża

SUPER MECZ to wybrane przedmeczowe zakłady bukmacherskie z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie.

Każdego dnia dobieramy zestaw spotkań z różnych dyscyplin sportu, które będziesz mógł obstawić po najwyższych kursach na polskim rynku.

Dodatkowo zakłady oznaczone jako SUPER MECZ można kombinować na kuponach ze sobą i z ofertą standardową.

Takie połączenie zapewni Ci dodatkowe emocje i jeszcze więcej pieniędzy, gdy Twoje typy okażą się trafne.

W ofercie SUPER MECZ znajdziesz:

 • zakłady przedmeczowe (1, X, 2, 1X, X2, 12) z różnych dyscyplin sportu
 • najlepsze kursy na rynku na wybrane wydarzenia
 • możliwość grania promowanych wydarzeń na kuponach SOLO, AKO i systemowych
 • możliwość łączenia na jednym kuponie kilku zdarzeń z oferty SUPER MECZ

W SUPERBET wiemy jak „podkręcać” kursy, by Twoja przyjemność z gry była równie wielka, jak z oglądania boiskowych wyczynów światowych wirtuozów futbolu.

SUPER LIVE – Zakłady na żywo z podwyższonymi kursami

Lubisz obstawiać mecze „na żywo”? Zwiększ swoje emocje i… wygrane poprzez wybór kursów w ramach oferty SUPER LIVE!

Mecze to sportowe święta, które zasługują na celebrowanie ich poprzez jak najwyższe kursy.

Niezależnie od tego, czy kibicujesz na stadionie, oglądasz mecze ze znajomymi w pubie, czy obserwujesz boiskowe wydarzenia poprzez streamingi video w aplikacji Superbet – wybierz najlepsze kursy „na żywo”!

Oferta SUPER LIVE dotyczy:

 • wyłącznie zakładów na żywo
 • kilku wybranych, najważniejszych wydarzeń dnia
 • zróżnicowanych typów zakładów (nie tylko 1, X, 2!)

Celebruj mecze na żywo z ulepszonymi kursami w SUPER LIVE!

Stacjonarne punkty przyjmowania zakładów Superbet

Każdy z Punktów Superbet to nowoczesne i przyjemne wnętrza, które pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze – czyli stworzeniu idealnego zakładu. Na miejscu możesz zawierać zakłady z oferty Live, Prematch oraz sportów wirtualnych, a najistotniejsze i najciekawsze wydarzenia sportowe są tu pokazywane na żywo.

Adresy Punktów

 • Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Chorzów, ul. Wolności 42 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Czechowice-Dziedzice, pl. Wolności 4 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza , ul. 3 maja 2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza, ul. Bema 8 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza, ul. Karola adamieckiego 11a/2 – godziny: 10:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Klonowa 1/6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Subislawa 27c/15 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Żwirki i wigury 4/5 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdynia, ul. Świętojańska 73/u1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gliwice, ul. Zwycięstwa 9/2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 15 f – godziny: 16:00 – 22:00
 • Jaworzno, ul. Grunwaldzka 204 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Katowice, ul. Kossutha 2 – godziny: 11:00 – 21:00
 • Katowice, pl. Pod lipami 9 – godziny: 12:00 – 22:00
 • Katowice, ul. Stawowa 5/1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Knurów, ul. Lotników 6 – godziny: 12:00 – 21:00
 • Kraków, bieńczycki plac targowy 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Bohaterów września 1c/2u – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Długa 86/u2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, os. Hutnicze 2 – godziny: 11:00 – 21:00
 • Kraków, ul. Starowiślna 77 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Stefana grota roweckiego 7g – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Zwierzyniecka 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Łódź, ul. Ceglana 19/9 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Łódź, ul. Limanowskiego 170 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Mysłowice, ul. Krakowska 2/c – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oława, ul. Bolesława chrobrego 33b – godziny: 12:00 – 22:00
 • Opole, ul. Sosnkowskiego 4b/7 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ostrowiec Świętokrzyski, ul. 11 listopada 26b – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ostrowiec Świętokrzyski, al. Jana pawła ii 81 a i b – godziny: 14:00 – 22:00
 • Ostrów Wielkopolski, ul. Kolejowa 24a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oświęcim, ul. Józefa nojego 5 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oświęcim, pl. Pokoju 9 – godziny: 10:00 – 22:00
 • Oświęcim, rynek główny 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Piekary Śląskie, ul. Oświęcimska 98 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. 27 grudnia 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Bolesława krzywoustego 11 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Garbary 35/3a/4 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Głogowska 78/1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Pruszków, ul. Wojska polskiego 16 a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Radom, ul. Osiedlowa 2f – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ruda Śląska, ul. Emila szramka 5 – godziny: 14:00 – 21:00
 • Ruda Śląska, ul. Solidarności 22 lok 10 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Rybnik, ul. Powstańców śląskich 8 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Skierniewice, ul. Senatorska 6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Sosnowiec, ul. Targowa 13 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Starachowice, ul. Kopalniana 6f – godziny: 14:00 – 22:00
 • Tarnobrzeg, al. Niepodległości 2a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Terespol, ul. Czerwonego krzyża 2l – godziny: 09:00 – 21:00
 • Toruń, ul. Jamontta 10a-10d paw. 3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Tychy, al. Jana pawła ii 5 paw. 7- godziny: 09:00 – 22:00
 • Tychy, ul. Żwakowska 15 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Bazyliańska 20 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Chełmska 50/78 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Grójecka 28/30 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Komisji edukacji narodowej 51/u09 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Malborska 3/8, godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Powstańców śląskich 106 paw.14 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Puławska 73/75 lok.1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Racławicka 131/u3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Skarbka z gór 51 lok.3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Włocławek, ul. Chocimska 1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, bulwar ikara 11/16a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Jedności narodowej 96/1a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Piłsudskiego 46 1b – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Ruska 58/59 – godziny: –
 • Wrocław, ul. Strzegomska 208 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Tęczowa 22/6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Traugutta 104 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zabrze, ul. 3 maja 47 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zabrze, ul. Wolności 254 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zielona góra, ul. Wyszyńskiego 40a/17 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Żywiec, ul. Handlowa 3 – godziny: 09:00 – 22:00

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Podmiotem oferującym udział w grach hazardowych jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000,00PLN. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet, o których mowa w art. 2 ust. 2 ustawy o grach hazardowych, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju, termin ważności zezwolenia: do dnia 24.10.2025 r. Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

KONTAKT:

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice
tel: +48 32 732 56 50
e-mail: biuro-pl@superbet.eu

Superbet z nowym logo

Superbet swoimi działaniami potwierdza, że chce dołączyć do liderów polskiego i europejskiego rynku zakładów sportowych. Działania z ambasadorami marki takimi jak Jerzy Dudek i Jan Błachowicz, nowe projekty sponsoringowe w polskiej piłce nożnej (GKS Tychy, Polonia Bytom), kampania telewizyjna, rozwój własnych formatów wideo na potrzeby działań w social mediach i nieustanny rozwój produktu, to tylko najważniejsze projekty rozpoczęte lub kontynuowane w pierwszym kwartale tego roku. Nadać tym działaniom mocniejszego wydźwięku teraz i w przyszłości ma przeprowadzany rebranding. Superbet odchodzi od archaicznego stylu na rzecz przystępnych, sugestywnych i przyjaznych form, które odzwierciedla nowy logotyp jako element całej, spójnej identyfikacji z typografią na każdą okazję.

– Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się operatorów zakładów bukmacherskich w Europie i teraz mamy wizerunek, który to odzwierciedla. We wszystkim co robimy, staramy się być lepsi niż oczekiwano. Tak samo było przy pracy nad tym projektem, gdzie spotkały się pomysły zdolnych ludzi świata zakładów, wizerunku i projektowania, aby znaleźć idealną kombinację. Chcemy aby ludzie czuli się Super, gdy spędzają czas z nami. Przekazujemy wiele małych radości za każdym razem gdy oferujemy najwyższy kurs, czy najlepsze emocje podczas interakcji użytkowników w rozwiązaniach społecznościowych. – komentuje John Harmander, Chief Marketing Officer Superbet.

Kluczowe role w procesie lokalnego rebrandingu marki odgrywają Adam Lamentowicz, który jest Country Managerem w Polsce oraz Katarzyna Gawlik – Marketing Manager Superbet Polska. Zmiana będzie skomplikowanym procesem, który dotknie wszystkie kanały sprzedaży i komunikacji, dlatego przedstawiciele bukmachera podkreślają jej znaczenie w przyszłości i konieczność maksymalnego zaangażowania każdego swojego pracownika.

– Dopiero się rozkręcamy. Naszą misją jest ekscytowanie świata sportu i zakładów. Nawet jeśli zmiana identyfikacji wizualnej naszej marki jest udana, to jest to dopiero początek. Nadchodzi więcej. Zmianę tę widzę jako sygnał do startu w ważnym wyścigu. Strategia Superbet to ciągła inwestycja w naszego klienta – wsłuchiwanie się w jego potrzeby i sugestie. Nie ma tygodnia żebyśmy nie usprawnili naszej aplikacji lub dodali nowej funkcjonalności dla naszych klientów – mówi Adam Lamentowicz.

– Ta zmiana cieszy. Odzwierciedla nasze myślenie w codziennej pracy: „Być lepszym niż wczoraj”. To hasło wiele dla nas znaczy, zarówno w komunikacji na zewnętrz, jak i dla wewnętrznego etosu. Zaczynamy bowiem od swoich ambicji i sprawiamy, żeby miała ona odzwierciedlenie w wymiernych efektach dla naszych SuperKlientów, czy w pracy z  Jerzym Dudkiem, Janem Błachowiczem czy Sławomitem Peszko. Oni są nie tylko ambasadorami marki, ale także przykładami historii o wielkich sukcesach dla naszego zespołu. – skomentowała Katarzyna Gawlik.

Odświeżona identyfikacja wizualna ma mieć wpływ na jeszcze lepsze postrzeganie przez klientów, ale także pozostałych interesariuszy, co wydaje się niezbędne w sytuacji, gdy marka Superbet ma ambitne plany rywalizowania na wielu światowych rynkach. Udoskonalenia nieustannie dotykają także sam produkt bukmacherski Superbetu. Zmieniło się choćby sortowanie oferty na bardziej intuicyjne dla polskiego użytkownika, a już wkrótce zaprezentowane będą także szybkie wypłaty wygranych, kolejne gry z kategorii sportów wirtualnych oraz SuperBets, czyli zakłady składające się z różnych kombinacji w ramach jednego meczu.

– Widzę zmianę Superbet jako przyszłościową. Superbet ma sport w sercu i będzie to teraz jeszcze bardziej widoczne. Nowy odsłona Superbet jest silna i bezkompromisowa, a to pozwala wygrywać. A ja lubię wygrywać. – dodał Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet w Polsce.

Super drużyna SuperBet

Zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

Superbet jest obecny jako operator zakładów online w Polsce od 2020 roku, a debiut w Internecie poprzedził rozwojem sieci punktów naziemnych. Ambasadorem marki od momentu wejścia na nasz rynek jest Jerzy Dudek. Dla Superbetu nadszedł jednak czas wzmocnień i działań ofensywnych. Bukmacher od zawsze stawia na innowacje technologiczne i produktowe, którymi teraz chce zainteresować szersze grono graczy w myśl hasła “Jesteś Super. Postaw na Superbet!”.

Jan Błachowicz to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich sportowców, który dzięki ciężkiej pracy i determinacji zdobył najwyższe laury MMA, czyli tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC.

“Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu Sponsorowi.” – mówi Błachowicz.

Sławomir Peszko zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę.  O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród – niespodzianek dla graczy, także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób  
o okazałe pule nagród.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – komentuje Peszko.

Izabela Koprowiak i Konrad Szymański, z którymi bukmacher rozszerza dotychczasową współpracę, oraz Jolanta Zasępa jako ambasadorzy wywodzący się z mediów i social mediów, wiedzą jak zapewnić zasięg swoich treści w różnych grupach docelowych, nie tylko tych najmocniej zainteresowanych sportem. Celem Superbetu jest, aby równie popularna wśród sympatyków zakładów stała się funkcjonalność SuperSocial, czyli wbudowana w aplikację własna społeczność typerska, dająca możliwość dzielenia się zagraniami, wrażeniami i sukcesami z innymi członkami biało-czerwonej drużyny bukmachera.

Duet Koprowiak i Zasępa poprowadzi wspólnie jedną z serii na kanale YouTube Superbet, gdzie pojawi się nowy, różnorodny kontent produkowany właśnie przez Zasępę.

Nawiązanie współpracy z tak szerokim gronem popularnych influencerów i rozwój kanału YouTube to oczywiście dopiero początek starań bukmachera o względy wśród fanów sportu:

“Cieszy nas, że do Jerzego Dudka dołączają kolejne znane kibicom postacie. Praca naszego zespołu nad wizerunkiem i popularyzacją marki Superbet w Polsce dopiero się rozpoczyna. W ostatnich miesiącach 2020 roku wprowadziliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań produktowych – SuperSocial, SuperSpin i SuperGame, z czego pierwsza to umożliwienie tworzenia własnych społeczności i grup w ramach aplikacji Superbet, a dwie kolejne to gry „Free to Play” dające naszym Klientom rozrywkę bez ryzyka. Kolejne innowacje są w trakcie prac i pokażemy w roku 2021 wiele nowości. Dzięki tym rozwiązaniom każdy kto stawia na pozytywne emocje
i rozrywkę, może zagrać w naszej drużynie i na naszej aplikacji inaczej, prościej, lepiej. Także skorzystać z bogatego wyboru streamowanych transmisji sportowych i oferty SuperMecz – czyli najważniejszych wydarzeń dnia z kursami o marży 0%
.” –  zdradza Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Superbet to operator zakładów bukmacherskich wywodzący się z Rumunii i będący tamtejszym liderem rynku. Mniejszościowym udziałowcem jest amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone. Marka jest dostępna dla polskich graczy od 2017 roku jako podmiot posiadający zezwolenia Ministerstwa Finansów i od tego czasu rozwija sieć punktów stacjonarnych. W 2020 roku firma uruchomiła możliwość przyjmowania zakładów online na stronie superbet.pl, od początku stawiając na produktowe i technologiczne innowacje, dające emocje z gry jako rozrywki. Głównymi ambasadorami marki w Polsce są Jerzy Dudek, Jan Błachowicz oraz Sławomir Peszko. Superbet jest także sponsorem Ruchu Chorzów oraz koszykarskiej Wisły Kraków.

✅ Czy Superbet jest legalny w Polsce?

TAK! Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r. Bukmacher Superbet wszedł na polski rynek zaledwie dwa lata temu. Polska jest pierwszym krokiem ku dalszemu rozwojowi w Europie Środkowo-Wschodniej. Rumunii zwęszyli w naszym kraju spory potencjał po wprowadzeniu ustawy antyhazardowej. Prawne ograniczenie gier hazardowych na automatach bukmacher ocenił jako idealny moment na promocję zakładów sportowych. Superbet wystartował pod koniec 2017 roku, za swojego ambasadora przyjmując Jerzego Dudka. Bukmacher pokazał w ten sposób, że szczególną wagę przykłada do piłki nożnej. Łatwo zauważyć to patrząc chociażby na logo Superbet. Piłka nożna jest też najpopularniejszą dyscypliną, jeśli chodzi o liczbę dostępnych u operatora zakładów sportowych.

✅ Jaki jest kod bonusowy w SuperBet?

Niepotrzebujesz żadnego innego kodu promocyjnego, bonusowego czy też rejestracyjnego w Superbet, by odebrać najlepszy pakiet promocyjny na start! Wystarczy jedynie, że podczas rejestracji wpiszesz w polu rejestracyjnym kod LEGBUK , aby odebrać VIPowski zestaw bonusów.

✅ Jak ściągnąć i zainstalować aplikację Superbet?

Aplikację „Superbet” na Android można pobrać ze strony internetowej Superbet natomiast na system iOS można pobrać bezpośrednio za pomocą App Store.

✅ W jakich godzinach czynne są Punkty Superbet?

Punkty stacjonarne są otwarte codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. Punkty franczyzowe są otwarte w godzinach indywidualnych ustalonych według danej franczyzy.

✅ Czym jest Super Szansa w SuperBet i jak z niej skorzystać?

Super Szansa to promocja kierowana do tych Graczy, którym często brakuje jednego trafnego typu do zgarnięcia wygranej.
Byłeś o krok od trafienia wszystkich wyników? Kupon nie wszedł przez bramkę w doliczonym czasie gry? Nic straconego, nadal otrzymasz swoją wygraną! Poczuj smak sukcesu, nawet gdy na kuponie pojawi się niespodzianka. Super Szansa na wygraną w Superbet! Uwaga! Super Szansa dostępna tylko w Punktach Stacjonarnych. 
Możesz skorzystać z Super Szansy, kiedy na kuponie będziesz miał min. 11 zdarzeń, każde z kursem
min. 1.30/zdarzenie. Wśród nich mogą być zdarzenia z oferty Super Mecz oraz zdarzenia z oferty
Super Extra. Super Szansa aktywuje się na kuponie automatycznie jeśli spełnione zostaną powyższe
warunki. Możesz wtedy błędnie wytypować jedno zdarzenie i zostanie wypłacone 10% wygranej, po odliczeniu nietrafionego spotkania. Super Szansa nie dubluje się.

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Roman Budny
2 miesięcy temu

Po ponad półtora roku pracy z Telewizji Polsat odchodzi dziennikarz sportowy Michał Bugno. Od niedawna współpracuje z firmą bukmacherską Superbet.

Leszek Jasnowski
2 miesięcy temu

Bukmacher Etoto w gronie ambasadorow ma juz najlepszych dziennikarzy Borka, Smokowskiego, Koltonia, Rudzkiego, Pola i Durde. Wszyscy chca pracowac dla firm bukmacherskich i takie sa dzis realia, pracuja jako dziennikarze i dalej robia wywiady ze sportowcami tak jak w redakcjach. Dla mnie nie ma problemu

Bogdan Gawenda
2 miesięcy temu

 Wejście superbetu jest potwierdzeniem że jak się chce to można się zalegalizować w Polsce. Tym bardziej to obnaża działania jakichś szemranych, nielegalnych firm bukmacherskich które się nie rejestrują u nas choćby mogły. Płacić się nie chce za licencje złodziejom!

Fan Dudusia
2 miesięcy temu

Ambasadorem reklamowym Superbet został Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, grający też m.in. w Liverpool FC i Realu Madryt.

Johny English
2 miesięcy temu

Nie ma takiego klubu jak FC Liverpool. Jest Liverpool FC.

Tomasz Atoniemasz
2 miesięcy temu

Dostaliście już bonus za SuperGame po niedzielnym meczu Włochów z Hiszpanami w finale Euro 2020 ?

Farciarz Gilmor
2 miesięcy temu

Ja znów napiszę, że to kwestia farta jest w dużym stopniu. Kiedyś, jak sporo stamtąd wypłacałem, często miałem właśnie szczęście i zdarzyło się nawet trafić 30zł 2 dni z rzędu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x