Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Odbieraj w STS swoje 30 PLN w każdy poniedziałek

Jesteś aktywnym Graczem STS? Graj regularnie i dokonaj obrotu na koncie depozytowym na kwotę minimum 200 PLN w skali tygodnia. Pamiętaj, że do obrotu liczą się tylko kupony z kursem minimalnym: 1.85. Nie zapomnij zapisać się do akcji. Kliknij przycisk: WEŹ UDZIAŁ! Od tego momentu będzie się liczyć Twój obrót.

Co dalej? Spełniłeś wszystkie warunki akcji? Świetnie! Za swoją regularną grę otrzymasz od zakładów bukmacherskich STS 30 PLN na konto bonusowe. Rozliczenie akcji w każdy poniedziałek. Graj regularnie i rozpocznij każdy tydzień od 30 PLN ekstra.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Najczęściej zadawane pytania, dotyczące oferty “Ekstra 30 PLN”

Na czym polega akcja STS “Extra 30 PLN”?

Akcja polega na dokonaniu obrotu na koncie depozytowym na łączną kwotę minimum 200 PLN w trakcie trwania jednego etapu. Do obrotu są zaliczane kupony SOLO lub AKO z kursem ogólnym minimum 1,85 liczonym na moment rozliczenia zakładu

Co zyskuję w tej akcji?

Za spełnienie warunków Klient otrzymuje doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN.

Ile trwa jeden etap?

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Co muszę zrobić, by wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy zalogować się na swoim koncie oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji poprzez kliknięcie w przycisk “Weź udział”.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy posiadają konto w serwisie sts.pl

Ile bonusów mogę otrzymać w akcji?

Każdy Klient może otrzymać wyłącznie jedno doładowanie bonusowe za jeden Etap.

Kiedy są przyznawane bonusy?

Bonusy zostaną przyznane do 3. dni od spełnienia warunków promocji.

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje 13.01.2020 r. o godzinie 00:00 i trwa aż do odwołania.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021