Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Od teraz zagrasz legalnie w Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto lub Eurojackpot przez internet

Od dziś gracze z Polski mogą zagrać w Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto lub Eurojackpot przez internet oraz aplikację mobilną.

Na stronie internetowej Lotto.pl masz teraz możliwość zawierania przez Internet zakładów gier Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot.
Od tej chwili możesz grać bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce.

Zawieranie zakładów przez Internet jest wygodne i proste. Dostępne są różne opcje gry: na własne liczby lub na chybił trafił. Szczęśliwe kupony możesz dodać do ulubionych i mieć do nich szybki dostęp, możesz grać także ostatnimi kuponami. Dostępna jest także gra na wiele losowań oraz subskrybowanie ulubionych kuponów. Dzięki temu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu
zakończenia subskrypcji.

Należy podkreślić, że Totalizator Sportowy jest jedynym podmiotem legalnie oferującym w Polsce uczestnictwo w grach liczbowych w sieci Internet.

APLIKACJA LOTTO

Dzięki nowej aplikacji mobilnej LOTTO.pl możesz zagrać w Lotto, MiniLotto, Eurojackpot, sprawdzić wyniki, lub znaleźć najbliższą kolekturę ze swojego smartfona.

iOS
Aplikacja już wkrótce do pobrania z App Store

Android
Aplikacja do pobrania tutaj

 

Jak grać w gry LOTTO przez Internet?

1.Utwórz Twoje konto gracza:

a) wypełnij formularz rejestracyjny,
b) zweryfikuj adres e-mail,
c) prześlij obraz dowodu osobistego

2.Zasil konto:

a) wpłać min. 10 zł,
b) dostępne metody płatności,
VISA, MASTER CARD, BLIK, przelew bankowy.

3.Graj:

a) wybierz grę,
b) wytypuj swoje liczby lub graj na chybił trafił,
c) graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon,
d) dodaj swoje szczęśliwe kupony do Ulubionych.

Jak odebrać wygrane z zakładów zawartych przez Internet?

Zawsze kiedy wygrywasz, otrzymujesz powiadomienie, a informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na Twoim koncie gracza.

Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę.

Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Adresy Oddziałów znajdziesz tutaj. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy. W momencie wypłaty od każdej wygranej wyższej niż 2280 zł potrącany jest 10-procentowy podatek.

Wypłata wygranych w Lotto i Mini Lotto odbywa się w okresie do 60 dni od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane w Eurojackpot wypłacane są w następujących terminach:

  1. wypłata wygranych I i II stopnia rozpoczyna się w drugim dniu roboczym po upływie 7 dni licząc od dnia następującego po dniu losowania i odbywa się w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania;
  2. wypłata wygranych od III do XII stopnia rozpoczyna się po ustaleniu przez Totalizator Sportowy wysokości wygranych każdego stopnia i odbywa się w dniu losowania lub w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania;
  3. wypłata wygranych, których wysokość w euro ustalona na podstawie raportu, o którym mowa w § 13 regulaminu gry, jest równa lub wyższa niż 10 000 000 euro rozpoczyna się w terminach określonych w pkt. a) i b) i odbywa się w okresie 28 miesięcy od losowania, w którym stwierdzono wygraną.

Na Twoje żądanie możemy wystawić imienne zaświadczenie o uzyskanej przez Ciebie wygranej. Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata wygranej. W przypadku wygranych równych i wyższych niż 2280 zł musisz zgłosić się po odbiór wygranej i zaświadczenia do Oddziału Totalizatora Sportowego. W przypadku wygranej niższej niż 2280 zł należy zgłosić się po odbiór zaświadczenia do Oddziału Totalizatora Sportowego z dokumentem tożsamości najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata wygranej, tj. wartość wygranej została przypisana do konta gracza. Informacja o możliwości zgłaszania przez graczy żądania wydania zaświadczenia o uzyskanej wygranej drogą elektroniczną zostanie podana przez Totalizator Sportowy do publicznej wiadomości po jej wprowadzeniu.

W Eurojackpot każda wygrana I stopnia oraz wygrane II-XII stopnia, których wartość w euro jest równa lub wyższa niż 10 000 000 euro wypłacane są w euro. Na żądanie grającego wypłata może odbyć się w złotych. Wypłata pozostałych wygranych realizowana jest w polskiej walucie.

Szczegółowe informacje o wypłacie wygranych znajdziesz w Regulaminach gier i Informacjach uzupełniających do regulaminów.

 

Odpowiedzialna gra w Totalizatorze Sportowym

Program Odpowiedzialnej Gry jest prowadzony w Totalizatorze Sportowym od 2010 . Od początku był budowany w oparciu o najlepsze praktyki World Lottery Association oraz The European State Lotteries and Toto Association. Od 2013 roku spółka posiada certyfikaty bezpiecznej gry organizacji branżowych. Nie tylko dostarczamy milionom Polaków rozrywkę, ale przede wszystkich chcemy to robić w sposób bezpieczny. Tutaj pobierzesz Regulamin Odpowiedzialnej Gry.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021