Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Od średniaka do potentata. Atalanta o krok od ćwierćfinału Ligi Mistrzów

W tym dwumeczu sprawa awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów jest już zamknięta. Tylko kataklizm może sprawić, że Atalanta nie będzie grała dalej. Choć może w obecnej sytuacji na świecie to słowo jest złym określeniem. Tak czy inaczej, o ile włoska drużyna jest faworytem do awansu, o tyle nie może być pewna zwycięstwa w drugim bezpośrednim starciu z Valencią.

POKAZ SIŁY U SIEBIE

Pierwszy mecz znakomicie ułożył się dla Atalanty, która na swoim stadionie wygrała aż 4:1 po golach Josipa Ilicicia, Remo Freulera i dwóch bramkach Hansa Hateboera. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Denis Czeryszew. Drużyna Gian Piero Gasperiniego dokonała tego oddając mniej strzałów na bramkę (11-18) i wcale nie dominując jednoznacznie nad rywalem, choć rzecz jasna była lepsza. Dzięki temu ze swojej listy zmartwień – która wśród ekip z Serie A jest naprawdę duża – mogą wykluczyć punkt dotyczący dalszej gry w Lidze Mistrzów.

Serie A ich pozycja jest stabilna. Zajmują czwarte miejsce mając jeden zaległy mecz do rozegrania. W hierarchii spaść nie powinni. Pojawia się tylko pytanie, co będzie z włoską ligą w obliczu koronawirusa. Mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej są ciągle odwoływane albo od razu przenoszone na inny termin, a w grę wchodzi nawet zakończeniu sezonu na podstawie wyników osiągniętych w rundzie jesiennej. Jeśli tak by się stało, ich pozycja w tabeli nie uległaby zmianie.

AWANS JEST FORMALNOŚCIĄ

W tym spotkaniu powinniśmy się spodziewać wielu bramek. Atalanta strzeliła ich w tym sezonie Serie A aż 70, to o dziesięć więcej od drugiego LazioValencia z kolei zdobyła 38 goli, rozgrywając dwa mecze więcej w lidze. Po „Nietoperzach” można spodziewać się wszystkiego. Tylko w tym roku udało im się pokonać u siebie Barcelonę, jak i odpaść z Pucharu Króla przez porażkę z trzecioligowym klubem Cultural Leonesa

Według analityków BETFAN Atalanta ma nieco ponad 40 procent szans na wygraną (na awans aż 97), z kolei Valencia około 35. Włoska ekipa jest nieznacznym faworytem. – Mam szacunek do Atalanty, ale to klub bez historii w międzynarodowych rozgrywkach, a mimo to miał bezpośredni dostęp do najlepszych europejskich rozgrywek po jednym dobrym sezonie. To sprawiedliwe czy nie? – pytał ostatnio Andrea Agnelli, prezydent Juventusu, który odniósł się do gry ekipy Gasperiniego w Lidze Mistrzów. Jego komentarz był pełen hipokryzji, ale w pewnym sensie pokazuje, jak duży postęp w ostatnim czasie zrobiła Atalanta. Z drużyny, która faktycznie niedawno była średniakiem, szybko stała się silna nie tylko na krajowym podwórku, ale i w międzynarodowych rozgrywkach.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021