Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Od dziś Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS

Sprawdziłeś już Sporty Wirtualne na STS? Jeżeli jeszcze nie próbowałeś swoich umiejętności w tej ofercie, to bukmacher ten przygotował coś specjalnie dla Ciebie!

Teraz swoje pierwsze zakłady na wirtualną piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi koni, czy psów, możesz obstawiać bezpiecznie! Podczas pierwszej doby od rozpoczęcia gry  w sporty wirtualne typuj swoje kupony z kursem min. 1.90. Jeśli wytypujesz prawidłowo – gratulacje! Wygrana trafi na Twoje konto. W przypadku niepowodzenia, STS zwróci Ci pieniądze za zagrane zakłady. W sumie możesz otrzymać aż 20 PLN zwrotu jeżeli Twoje kupony nie będą trafione.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN. Co więcej, legalny polski bukmacher STS oferuje tak zwany Bezpieczny Start związany z BetGames. Zagraj pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a bukmacher ten zagwarantuje Ci bezpieczny start.

  1. SPRAWDŹ SPORTY WIRTUALNE
    Ekspercie! Jeszcze nie sprawdziłeś swoich umiejętności w Sportach Wirtualnych? Teraz masz świetną okazję! Zrób to bezpiecznie i zagraj swoje pierwsze zakłady z oferty Sportów Wirtualnych.
  2. PRZYGOTUJ KUPON
    W ciągu pierwszej doby Twojej przygody ze sportami wirtualnymi zagraj zakłady z kursem minimalnym 1.90! Możesz zagrać dowolną liczbę kuponów, ale pod uwagę będziemy brali zakłady z pierwszych 20 PLN wydanych na sporty wirtualne!
  3. ODBIERZ NAWET 20 PLN
    W akcji możesz wziąć udział tylko raz. Jeżeli Twoje typy będą prawidłowe – gratulacje! Wygrana trafi na Twoje konto. Jeśli Ci się nie powiedzie zwrócimy Ci równowartość przegranych stawek nawet do 20 PLN

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładów SOLO lub AKO, z minimalnym kursem ogólnym kuponu 1,9 liczonym na moment jego rozstrzygnięcia, wyłącznie na zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych za łączną stawkę wynoszącą 20,00 zł. Czas na zawarcie zakładów liczony jest od chwili, kiedy Klient po raz pierwszy od startu akcji zawarł zakład na Sporty Wirtualne. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów, którzy zawarli swój pierwszy zakład na Sporty Wirtualne po rozpoczęciu Akcji.

Co zyskuję w tej akcji?

Bonus w wysokości równowartości stawki przegranych kuponów, zawartych oraz rozliczonych w ciągu jednej doby. Maksymalna kwota bonusu wynosi 20 złotych.
Przykładowo:

Uczestnik zawiera zakład za 22,73 PLN który jest rozliczony jako przegrany -> dostaje 22,73 x 0,88 = 20,00 PLN bonusu;

Uczestnik zawiera zakład za 20 PLN, zakład jest rozliczony jako przegrany -> dostaje 20 x 0,88 = 17,60 PLN bonusu;

Uczestnik zawiera 10 zakładów po 2 PLN, z których jako przegrane rozliczonych jest 5 -> dostaje 5x2x0,88 = 8,80 PLN bonusu;

Uczestnik zawiera zakłady za 5,5,2,2,6 PLN, z których przegrywa za 4 PLN -> dostaje 4×0,88 = 3,52 PLN bonusu.

Ile zwrotów za przegrane kupony mogę otrzymać?

Każdy Klient otrzymuje tylko jeden bonus w ramach akcji.

Jakie zdarzenia mogą znaleźć się na kuponie?

Na kuponie mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych.

Kiedy otrzymam bonus?

Bonus zostanie przekazany w formie doładowania konta bonusowego niezwłocznie ale najpóźniej w terminie 3 dni od spełnienia warunków promocji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje dnia 10.04.2020 r. i trwa aż do odwołania.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021