Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Od 19 czerwca mecze na stadionach w Polsce z udziałem kibiców

Prawdopodobnie od 19 czerwca na stadionach ekstraklasy będzie mogło przebywać maksymalnie 25 proc. osób. Będziemy unikać grupowania się ludzi – powiedział na piątkowej konferencji prasowej zdradził premier Mateusz Morawiecki.

Dla mnie piłka nożna to coś więcej niż tylko gra i sport. To promocja naszej woli walki, naszych umiejętności, naszych możliwości. Dlatego cieszę się, że nasza Ekstraklasa będzie pokazywana w 16 krajach Europy. To bardzo dobra wiadomość – rozpoczął Mateusz Morawiecki piątkową konferencję prasową.

Będzie możliwy powrót kibiców w odpowiednich protokołach i procedurach. Rozmawialiśmy z panem prezesem Zbigniewem Bońkiem, żeby było to jak najszybciej. Prawdopodobnie nastąpi to od 19 czerwca. Na stadionie będzie przebywać maksymalnie 25 proc. osób. Będziemy unikać grupowania się ludzi. Kibice będą usadzeni w odpowiedni sposób, co będzie kontrolowane i zatwierdzane przez władze państwowe i piłkarskie. – przyznał premier Morawiecki – To powrót do nowej rzeczywistości. Z jednej strony sportowej, ale także społecznej, bo piłka nożna jest potrzebna nam wszystkim. Żeby sport dawał radość nie tylko kibicom, ale wszystkim Polakom

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021