Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekspercie! Weź udział w naszej majówkowej akcji! W ten weekend za Twoje zakłady na żywo otrzymujesz od legalnego polskiego bukmachera STS dodatkowy bonus!

Wystarczy, że w dniach 1-3.05 obstawisz LIVE kupon AKO za min. 20 PLN z kursem min. 1.85. Do każdego wygranego kuponu dostajesz od tego bukmachera dodatkowo 5 PLN! W czasie trwania akcji, możesz otrzymać nawet 20 PLN! Pamiętaj liczą się tylko kupony AKO LIVE. Sprawdź ofertę wydarzeń i graj bezpiecznie.

Dobrze wiesz, możesz obstawiać! 

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Następnie w dniach 1.05 (01:00) – 3.05 (23:59) zagraj kupon AKO z oferty LIVE z kursem min. 1.85.
  2. ZAGRAJ ZA 20 PLN
    Przygotuj i obstaw z konta depozytowego kupon AKO ze stawką minimalną 20 PLN. Pamiętaj: na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia z oferty LIVE z kursem min. 1.85.
  3. ODBIERZ NAWET 20 PLN
    Wytypowałeś prawidłowo, a Twój kupon okazał się wygrany. Świetnie! Za każdy wygrany kupon otrzymasz od nas 5 PLN bonusu! Do zgarnięcia w całej akcji maks. 20 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO, z minimalnym kursem ogólnym kuponu 1,85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, za minimalną stawkę wynoszącą 20 PLN, na którym znajdzie się minimum dwa zdarzenia z oferty LIVE. Jeżeli zakład okaże się wygrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 5 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady na Betgames oraz Sporty Wirtualne, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 06.05.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Za jeden kupon, który spełnia warunki promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 5 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną ilość kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach maksymalna kwota Bonusu dla jednego Klienta wynosi 20 PLN.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 01.05.2020 r. od godziny 01:00 do dnia 03.05.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021