Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Obstawiaj Bundeslige w eWinner i nie płać podatku 12%

NARESZCIE! Wracają piłkarskie emocje na najwyższym poziomie. Już w ten weekend zawodnicy 1. i 2. Bundesligi wybiegną na ligowe boiska.

Legalny polski bukmacher eWinner nie mogł tego przegapić i przygotował specjalną promocję na mecze 1. i 2. Bundesligi w dniach 16.05 – 18.05. Z eWinner obstawisz rozgrywki w Niemczech BEZ PODATKU! Start promocji w piątek, 15.05, o godzinie 14:00.

 • ▶ Wrzuć na kupon minimum 2 zdarzenia z oferty na 1. Bundesligę lub 2. Bundesligę
 • ▶ Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.50
 • ▶ Zagraj tak przygotowany kupon za minimum 20 PLN z konta depozytowego

Spełniłeś warunki? Doskonale! eWinner pokrywa w ramach promocji 12% podatku, więc w przypadku trafionego zakładu, wygrasz jeszcze więcej!

Jeśli Twoi kumple też chcą obstawić wydarzenia w nadchodzących dniach, a nie posiadają konta w eWinner, to poleć im promocję ZERO RYZYKA, czyli zakład bez ryzyka 150 PLN. Mogą z niej skorzystać nowi Klienci.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin155 i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 155 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

Regulamin promocji “Bundesliga bez podatku”

 1. Promocja „Bundesliga bez podatku” obowiązuje w dniach od 15.05.2020 ( od godziny 14:00) do 18.05.2020 ( do godziny 23:59).
 2. Promocja polega na powiększeniu przez Ewinner stawki zakładu o wysokość odpowiadającą obowiązującej stawce podatku od gier dla zakładów wzajemnych (stawka  wynosi 12%), tj. zmianie współczynnika z 0.88 na 1.0. Tym samym, Ewinner w ramach Promocji rekompensuje graczowi obniżony współczynnik odpowiadający podatkowi od gier.
 3. Ewinner w ramach Promocji nie rekompensuje graczowi podatku dochodowego od wysokich wygranych w stawce 10% (w przypadku wygranych powyżej 2280zł)
 4. Aby współczynnik zmienił wartość z 0.88 na 1.0. Gracz musi zawrzeć kupon AKO składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń WYŁĄCZNIE z oferty Bundesliga i/lub 2. Bundesliga.
 5. Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.50.
 6. Minimalna stawka kuponu to 20 zł .
 7. Do promocji wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady live.
 8. Promocji nie można łączyć z ofertą COMBO DNIA.
 9. Zakłady systemowe oraz Custom Bet są wykluczone z promocji.
 10. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli “Cash Out”.
 11. Niezależnie od postanowień niniejszego Regulaminu, Ewinner jako podatnik podatku od gier pozostaje nadal zobowiązany do jego zapłaty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 12. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego(środków własnych).
 13. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 14. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner , to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021