Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

NSoft i Fortuna zadebiutują z loterią Lucky Six w Czechach

Lucky Six, wirtualna gra NSoft oparta na losowaniu premium, trafiła do czeskiej publiczności.

Umowa partnerska została podpisana z czeską Fortuną, która teraz wzbogaci swoją ofertę o grę losową również w Czechach. Nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy Fortuna i NSoft , ponieważ NSoft wdrożył już kilka produktów na rynku rumuńskim za pośrednictwem platformy Fortuna .

„Z przyjemnością ogłaszam przedłużenie naszego strategicznego partnerstwa z jednym z największych europejskich operatorów bukmacherskich, Fortuna Entertainment Group. Rozszerzenie współpracy z Fortuna było logicznym krokiem naprzód i potwierdza postrzeganie naszych rozwiązań wielokanałowych jako produktów bukmacherskich najwyższej jakości ”- powiedział Ivan Rozic, wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w NSoft .

David Vaněk, CEO Fortuna Czechy, dodał: „Strategią Fortuny jest zdobycie pozycji lidera w dostarczaniu kompleksowych produktów bukmacherskich we wszystkich kanałach sprzedaży. A szybkich loterii oczywiście nie może zabraknąć w naszej ofercie. Opierając się na pozytywnych doświadczeniach z Rumunii, zdecydowaliśmy się zaoferować popularną grę Lucky Six naszym klientom w Czechach ”.

Lucky Six to klasyczna gra oparta na wirtualnym losowaniu, która umożliwia graczom wybieranie liczb, a nawet kolorów, które pojawią się podczas losowań na żywo odbywających się co pięć minut.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x