Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowym Dyrektorem Fortuna Loterie zostanie Jiří Hosnedl

Jiří Hosnedl od 1 grudnia 2011 zostanie nowym Dyrektorem Fortuna Loterie. W spółce poprzednio zajmował stanowisko Dyrektora Operations & IT, długofalowe doświadczenie w branży zakładów wzajemnych zdobył w Sazce. Na pozycji Dyrektora Generalnego zastępuje Martina Illnera, który odchodzi ze stanowiska z powodów osobistych.

„W ciągu kilku miesięcy Loterie Fortuna pod kierownictwem Martina Illnera potrafiła znaleźć swoje stałe miejsce na rynku loterii losowych w Czechach, udało się stworzyć bardzo dobrą świadomość marki i wprowadzić na rynek dwie pełnowartościowe gry liczbowe. Moim priorytetem w przyszłym roku będzie rozbudowanie sieci terminali do 3000 punktów, wsparcie dynamicznego wzrostu Loto i Złotych 11 i wprowadzenie na rynek kolejnych gier i edycji losów zdrapek. Po Martinovi przejmuję wspaniały i wyjątkowo efektywny zespół, będący podstawą dalszego rozwoju.“ Powiedział Jiří Hosnedl, nowy Dyrektor Generalny Fortuna Loterie.

Jiří Hosnedl (48) jest absolwentem Wyższej Szkoły Budowy Maszyn i Elektrotechniki, uczęszczał także na Open University. Karierę rozpoczął w ČKD Kompresory, już od 1991 roku działał w spółce akcyjnej Sazka, gdzie zajmował kilka stanowisk i w maju 2011r. odchodził z firmy będąc na stanowisku Dyrektora Pionu Techniczno-Produkcyjnego. W Loterii Fortuna od czerwca bieżącego roku zajmował stanowisko Dyrektora Operations & IT.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021