Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowy zarządzający w holdingu Fortuna

Od 1 stycznia 2010 roku Jiří Bunda jest nowym dyrektorem generalnym (CEO) w Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Centralnej firmy prowadzącej zakłady wzajemne. Jiří Bunda jest odpowiedzialny za strategię rozwoju Grupy obejmującą wszystkie rynki działalności – Polskę, Czechy i Słowację, a także za nowe projekty, w tym planowane akwizycje.

Jiří Bunda zdobywał doświadczenie menedżerskie w międzynarodowych firmach z sektora handlu detalicznego. Głównym celem prowadzonym przez niego działań w Fortuna Entertainment Group jest wzmacnianie rynkowej pozycji firmy – lidera zakładów wzajemnych w Europie Centralnej.

“Planuję skoncentrować się przede wszystkim na dalszym rozwoju Grupy, realizowanym dzięki nowym akwizycjom oraz wspieraniu naturalnego wzrostu w obszarze działalności biznesowej Fortuny. Głównym celem i wyzwaniem będzie poszerzanie portfolio produktów – zakłady złożone, zakłady na żywo – oraz rozwój kanałów dystrybucji, w szczególności zakładów on-line cieszących się rosnącą popularnością”, powiedział Jiří Bunda.

Mimo złej sytuacji na rynkach dotkniętych recesją, Fortuna Entertainment Group utrzymuje ponad 10% wzrost przychodów. W ciągu ostatnich czterech lat Grupa podwoiła skalę działalności, co spowodowało utworzenie nowej struktury holdingu. Dyrektorem Generalnym Fortuny w Czechach – rynku, na którym firma odnotowuje 40% przychodów ogółem Fortuna Entertainment Group – pozostaje Martin Todt.

komunikat prasowy

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021